Top Ad unit 728 × 90

Body Prime produktem miesiąca

Produktem miesiąca marca jest suplement Body Prime. To jeden z głównych produktów Synergy, który będzie idealnym dodatkiem przygotowującym organizm do każdego programu zdrowotnego. Przez cały marzec możesz zakupić pojedyncze opakowania Body Prime z rabatem 10%, aby wypróbować jego znakomite właściwości!
 

Dzięki zawartości 400 mg magnezu (2 kapsułki to zalecana porcja dzienna), Body Prime wspiera prawidłową równowagę elektrolitową, naturalny metabolizm energetyczny.

Czym właściwie jest magnez?

Magnez jest makroelementem, którego nasz organizm potrzebuje w sporych ilościach. Ma korzystny wpływ na wszystkie funkcje w organizmie. To jedenasty najczęściej występujący element w naszym ciele, a jego jony są niezbędne do pracy wszystkich komórek.

Co jeszcze zawiera Body Prime?

  • Pektyna jabłkowa – pektyna to rozpuszczalny błonnik występujący w komórkach roślinnych. Pektyna jabłkowa znajduje się w skórce i miąższu świeżych jabłek. Składniki na bazie owoców w Body Prime pochodzą z produktów bez GMO.
  • Sproszkowane śliwki – sproszkowane śliwki są wytwarzane z odwodnionego miąższu śliwek i zawierają nierozpuszczalny błonnik. Liofilizowane śliwki suszone wykazują takie same właściwości odżywcze jak świeże owoce.


Jeśli jesteś nowym klientem, kliknij tutaj aby kupić Body Prime w niższej cenie!


Brak komentarzy:

Synergy Club - Dystrybutor Synergy WorldWide Polska © 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zabronione.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.