Top Ad unit 728 × 90

Synergy Summit Torino 2018 - podsumowanie

W dniach 4-6 października miało miejsce niesamowite wydarzenie, które każdego roku jednoczy europejskich partnerów i entuzjastów Synergy WorldWide.

Tegoroczna edycja imprezy odbyła się we włoskim Turynie - magicznym mieście łączącym ze sobą tradycję, nowoczesność i zapierające dech w piersiach krajobrazy. Miejsce to nie zostało wybrane przypadkowo! Wydarzeniu towarzyszyło hasło ELEVATE 2018, które nawiązuje do otaczających miasto Alp i oznaczające wzniesienie biznesu Synergy w Europie na wyższy poziom.

Partnerzy ze starego kontynentu mieli możliwość uczestnictwa w dwudniowym szkoleniu podzielonym na bloki tematyczne z zakresu zdrowia i biznesu. W tym roku największy nacisk położono na tematy zdrowotne między innymi ochrony i regeneracji mikrobiomu, profilaktyki zdrowotnej jelit i dolegliwości wynikających z prowadzenia złego trybu życia (głównie otyłość). Wybitni teoretycy i co ważne praktycy, podzielili się z nami wiedzą na temat zagrożeń dla zdrowia i możliwości uchronienia się przed nimi. Poznaliśmy szczegóły nowego zestawu z serii Purify - Biome Core złożonego z 6 produktów MicroBiome! Modyfikacji uległ również standardowy pakiet Purify Kit, który został wzbogacony o dodatkowy suplement Biome Actives przy zachowaniu niższej ceny!

Uczestniczyliśmy również w sesjach biznesowych poprowadzonych przez członków zarządu firmy oraz czołowych liderów Synergy Europe, którzy podzielili się z nami swoim doświadczeniem i wiedzą. Otrzymaliśmy wiele interesujących wskazówek, dzięki którym nasz lokalny biznes wzniesie się na wyższy poziom w nadchodzącym nowym roku.

Przy uczestnictwie setek dystrybutorów turyński Szczyt 2018 okazał się jednym z najbardziej angażujących summitów! Oprócz sesji szkoleniowych, wszyscy partnerzy wzięli udział w tematycznej zabawie tanecznej w stylu lat 50. Ostatniego dnia imprezy świętowaliśmy sukcesy i zwycięstwa zgromadzonych na sali team members - wyróżnienia, wygrane w promocji Torino Magica, ogłoszenie nowych rang w zespołach.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia galerii zdjęć: Europe Summit 2018

Brak komentarzy:

Synergy Club - Dystrybutor Synergy WorldWide Polska © 2018. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zabronione.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.