Top Ad unit 728 × 90

ProArgi-9+ w nowym opakowaniu

W ubiegłym roku firma Synergy WorldWide zapowiedziała wdrożenie w życie hasła Elite Health. Koncepcja Elitarnego Zdrowia bazuje na nowych odkryciach naukowych, innowacyjnych rozwiązaniach w dziedzinach suplementacji, dietetyki i kultury fizycznej. W oparciu o nie tworzone są kompleksowe systemy działań mające służyć osiągnięciu i zachowaniu maksymalnego zdrowia, dobrego samopoczucia i wyglądu niezależnie od wieku i stylu życia. Strategia ta realizowana jest na całym świecie, a jednym z jej istotnych elementów jest ujednolicenie szaty graficznej oferowanych produktów.

ProArgi 9 Plus jest flagowym produktem Synergy, oferowanym od początku istnienia firmy. W 2017 roku wszedł również w skład programu oczyszczającego mikrobiom - Purify - będącego podstawą systemu Elite Health. W związku z tym tradycyjna szata graficzna została zastąpiona nową, zgodą z filozofią Elitarnego Zdrowia.

Co najistotniejsze, PROARGI-9+ w nowym opakowaniu różni się od poprzedniego tylko wyglądem. Skład ilościowy i jakościowy, liczba i gramatura saszetek pozostają bez zmian. Mamy nadzieję, że nowy design przypadnie do gustu zarówno stałym jak i nowym konsumentom.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt.

1 komentarz:

  1. Ładne jest to nowe opakowanie proargi, nowoczesne. Ale najważniejsze, że skład jest ten sam, co w poprzednim, bo to sprawdzony produkt i nie warto przy nim kombinować.

    OdpowiedzUsuń

Synergy Club - Dystrybutor Synergy WorldWide Polska © 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zabronione.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.