Top Ad unit 728 × 90

Synergy najzdrowszą firmą wg Interactive Health!

Co roku organizacja Interactive Health bada stan zdrowia pracowników firm Synergy WorldWide i Nature’s Sunshine Products. Wyniki pokazują, iż stanowią oni wspólnie jedną z Najzdrowszych Firm w Ameryce

Nieprzerwanie od 10 lat z rzędu Synergy i NSP utrzymują ten tytuł udowadniając, że pracownicy obydwu firm w swoim prywatnym życiu realizują pasję związaną ze zdrowym stylem życia i produktami, których promowaniem zajmują się każdego dnia. W ubiegłym roku jedynie 156 firm spośród 3000 uzyskało ten tytuł.

Synergy promuje styl podnoszący jakość życia zarówno wewnętrzne, jak i na zewnątrz. Dla pracowników suplementy Synergy stanowią ważny element codziennej dbałości o własne zdrowie. Firma NSP organizuje liczne wydarzenia mające na celu promować zdrowy tryb życia, w których uczestniczą pracownicy Synergy. Są to takie wydarzenia jak Fitness Challenge, coroczny bieg 5K Fun Run, Veggie Challenge oraz Walktober. Firma organizuje również coroczny targ zdrowia i zwraca pracownikom poniesione przez nich koszty karnetów na siłowni.
Ogromnie cieszymy się faktem, że po raz dziesiąty z rzędu zostaliśmy wyróżnieni przez Interactive Health. Jako firma działająca w dziedzinie zdrowia wiemy, że nagroda ta potwierdza nasze wysiłki, aby dzielić się ze światem dobrym samopoczuciem – poczynając od mężczyzn i kobiet, z którymi pracujemy. Stanowi świadectwo determinacji i charakteru naszych pracowników, jakości naszych wyjątkowych produktów oraz naszej misji, aby zmieniać życie ludzi na całym świecie.
Gregory L. Probert, Prezes i Chief Executive Officer w NSP oraz Synergy WorldWide. 

Synergy pragnie w dalszym ciągu co roku uzyskiwać powyższy tytuł, pracując nad osiągnięciem Elitarnego Zdrowia wraz z dystrybutorami i konsumentami.

Brak komentarzy:

Synergy Club - Dystrybutor Synergy WorldWide Polska © 2018. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zabronione.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.