Top Ad unit 728 × 90

Zestaw Miesiąca - Luty

W lutym 2017 najchętniej wybieranym zestawem produktów w naszej grupie był 4-pak ProArgi-9 Plus. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ pakiet ten jest optymalny dla każdego, kto planuje przemyślaną i długofalową suplementację.

Szczegóły zestawu

Pakiet zawiera 120 saszetek produktu. Polecany jest jednej lub dwóm osobom na okres do dwóch miesięcy w zależności od sposobu dawkowania. Zestaw ten pozwala na istotne obniżenie kosztów suplementacji, zwłaszcza kiedy korzysta z niego dwóch konsumentów.

Polecane uzupełnienie

Mistify stanowi doskonałe uzupełnienie i wzmacnia prozdrowotne właściwości ProArgi 9, który wprawdzie również zawiera wiele naturalnych ekstraktów, jednak w mniejszej ilości i z pewnością nie wszystkie, jakie ma do zaoferowania Mistify. Polecamy więc każdemu, kto suplementuje ProArgi 9 Plus wypicie dodatkowo każdego dnia 30-60 ml tego wyjątkowego napoju.

2 komentarze:

  1. To jest zestaw, który kupujemy z mężem co dwa miesiące już od trzech lat. Bardzo ekonomiczny. Do tego pijemy Phytolife. Oboje dużo pracujemy i często czujemy się zmęczeni, wtedy Proargi na noc i rano jest niezastąpione. Naprawdę bardzo polecam.

    OdpowiedzUsuń
  2. w sumie najlepszy zestaw proargi9. cena za sztukę dużo niższa niż w 2-paku ale jednocześnie niewiele niższa niż w 8-paku.

    OdpowiedzUsuń

Synergy Club - Dystrybutor Synergy WorldWide Polska © 2018. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zabronione.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.