Top Ad unit 728 × 90

Strongman Randy Richey poleca ProArgi 9 Plus!

Randy Richey - 54-letni mieszkaniec Scottsville (Kentucky, USA) od przeszło 30 lat osiąga niesamowite wyniki w różnych konkurencjach związanych z podnoszeniem ciężarów. Randy ma na koncie aż 8 rekordów świata i należy do zespołu strongmanów "Omega Force Strength Team", uczestnicząc rocznie w 75-100 różnorakich wydarzeniach na całym Wschodnim Wybrzeżu Stanów Zjednoczonych. Ma na swoim koncie osiągnięcia takie jak podniesienie w przysiadzie kłody drewna ważącej 1000 funtów, czy złamanie jednym uderzeniem 60 betonowych cegieł!
 
W 2013 roku Randy przeszedł inwazyjną operację. Jego lekarze byli zdania, że już nigdy nie będzie mógł podnosić nawet średnio ciężkich przedmiotów, nie mówiąc nawet o uczestnictwie w zawodach "strongman". A jednak miłość do treningów sprawiła, że zdecydował się prowadzić taki tryb życia, który umożliwi mu powrót na siłownię. 
Po długim, cierpliwie przepracowanym okresie regeneracji, Randy podniósł z przysiadu 805 funtów z 10-krotnym powtórzeniem. Jako dowód zaskoczenia swojego lekarza, zdjęcie Randy’ego dokonującego tego wyczynu wisi dziś w jego biurze.
Robię wszystko to, co mogłem robić kiedy miałem trzydzieści czy czterdzieści lat, w tym uczestnictwo w treningu i zawodach - mówi Randy.
Randy jest również wielkim miłośnikiem ProArgi-9+. Według niego jednym z kluczowych warunków utrzymania jakiejkolwiek siły (zwłaszcza w przypadku ciężarowców, którzy nie mają już dwudziestu czy trzydziestu lat), jest zadbanie o optymalne krążenie krwi. Regeneracja mięśni w dużym stopniu zależy od dopływu krwi, dzięki czemu mogą się szybko odbudowywać. Dlatego Randy poleca ProArgi 9 Plus każdemu!

1 komentarz:

  1. ProArgi9 i inne suplementy Synergy niewątpliwie służą sportowcom ale jednak najlepiej się sprawdzają we wspomaganiu leczenia i profilaktyce chorób układu krążenia.

    OdpowiedzUsuń

Synergy Club - Dystrybutor Synergy WorldWide Polska © 2018. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zabronione.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.