Top Ad unit 728 × 90

Centrum Hughes - wyniki badań nad ProArgi 9 Plus

Naukowcy z Centrum Badań i Innowacji Hughes dokonali szeregu istotnych odkryć związanych z recepturą ProArgi-9+. Wykazali, że produkt ten może przynieść lepsze efekty niż l-arginina stosowana samodzielnie. W następstwie tych odkryć firma Nature’s Sunshine złożyła w Stanach Zjednoczonych tymczasowy wniosek patentowy, aby mieć pewność, że Synergy zachowa wyłączne prawa do tej receptury.
 
Choć szczegółowe informacje dotyczące wniosku patentowego nie zostały jeszcze opublikowane, dr Matthew Tripp, Dyrektor ds. Naukowych Nature’s Sunshine, podzielił się swoją wiedzą na temat odkryć.
 
Liczne badania dowiodły korzyści, jakie l-arginina przynosi dla układu krwionośnego - wyjaśnia dr Tripp. Jednakże, nasze wstępne analizy in vitro i na próbach ludzkich wykazały, że wyjątkowa kombinacja składników naszej receptury ProArgi-9+ na wiele sposobów zwiększa skuteczność działania L-argininy w organizmie.

Badanie nr 1

Organizm przekształca aminokwas l-argininę w tlenek azotu umożliwiający właściwe funkcjonowanie krwioobiegu i układu sercowo-naczyniowego. Choć sama l-arginina może zwiększyć poziom zastępczego wskaźnika tlenku azotu w ślinie, jest to proces zachodzący stopniowo. Badając ProArgi-9+, Nature’s Sunshine wykryła, że receptura ta podnosi poziom tlenku azotu w organizmie w sposób znaczący i szybki.

Odkrycie poczynione w tym badaniu ma doniosłe znaczenie, ponieważ inne analizy wykazują, iż starzenie się i niewłaściwa dieta mogą wpłynąć na systemy metaboliczne odpowiedzialne za produkcję tlenku azotu sprawiając, że będą one działać mniej efektywnie. Zdrowy poziom tlenku azotu jest ważny dla odpowiedniej wazodylatacji, a także ciśnienia krwi i działania mięśni, serca oraz centralnego układu nerwowego *.

Badanie nr 2

Poprzednie badania wykazały, że l-arginina nie wywołuje istotnego wpływu na mieloperoksydazę, enzym powstrzymujący produkcję tlenku azotu. Ponadto, l-arginina nie wpływa znacząco na powstrzymanie utleniania cholesterolu LDL. Wstępne badania Centrum Hughes doprowadziły do odkrycia, że wyjątkowa kombinacja składników zawarta w ProArgi 9 Plus firmy Synergy w znaczącym stopniu powstrzymuje mieloperoksydazę i pomaga ograniczyć utlenianie cholesterolu LDL.

Te przełomowe badania są dokładnie tym, na co mieliśmy nadzieję, kiedy Centrum Hughes otworzyło swe drzwi w lutym 2015 r. - powiedział Dan Norman, Prezes Synergy WorldWide. Dzięki doktorowi Matthew Trippowi i jego zespołowi wybitnych naukowców możemy w oparciu o konkretne dowody głosić, że ProArgi-9+ może zmienić życie niezliczonej ilości ludzi na całym świecie. Jest to niezwykła wiadomość i jesteśmy gotowi dzielić się nią z ludźmi na całym świecie z nadzieją, że pomożemy jak największej ilości z nich pomóc osiągnąć optymalne zdrowie.

Dzisiaj wyniki powyższych badań wskazują, że wyjątkowe właściwości ProArgi 9 Plus pozytywnie wpływają na zdrowie układu sercowo-naczyniowego wspomagając produkcję tlenku azotu i powstrzymując mieloperoksydazę.

Centrum Badań i Innowacji Hughes ujawnia moc tkwiącą w produktach Synergy. Firma może czuć się wyróżniona, posiadając tak wybitną i doświadczoną kadrę naukową, która stoi za produktami firmy, przeprowadzając przełomowe badania, które umacniają Synergy w naszej misji, aby zostawić na całym świecie trwałe dziedzictwo zdrowia.

Kliknij tutaj aby zapoznać się z oficjalną publikacją prasową.

* http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/25883934

Brak komentarzy:

Synergy Club - Dystrybutor Synergy WorldWide Polska © 2018. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zabronione.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.