Top Ad unit 728 × 90

Podsumowanie Szczytu 2015

Tegoroczny europejski Szczyt odbył się w Audytorium Parco della Musica w Rzymie. Event oficjalnie rozpoczął się w czwartek Przyjęciem Otwierającym, w ramach którego odbyły się występy oddziału gladiatorów i żywych posągów. Goście wysłuchali na żywo elektryzującego występu Disco Bandits. Była to pamiętna noc dla wszystkich i z pewnością wprowadziła nas w nastrój pełnego energii weekendu.

Sesje generalne rozpoczęły się w piątkowy poranek. Na scenę zaproszono wszystkich liderów Synergy, którzy wzięli aktywny udział w Paradzie Narodów. Każdy z dystrybutorów miał możliwość zaprezentowania się wszystkim zgromadzonym w swoim narodowym stroju.

Prezes Synergy - Dan Norman - był pierwszym mówcą występującym na scenie. Pogratulował całej Europie kolejnego roku wzrostu oraz wzbudził oczekiwanie na nowości, jakie Synergy chce nam zaoferować w tym roku i w kolejnych latach.

Wiceprezes Stewart Rutter ogłosił wprowadzenie dwóch produktów: Koktajlu Zastępującego Posiłek SLMsmart o smaku czekoladowym oraz Body Prime. Czekoladowy shake oferuje wszelkie korzyści dla zdrowia, jakie zdążyli pokochać konsumenci koktajlu o smaku waniliowym. Produkt ten jest już dostępny w ofercie. Uczestnicy Szczytu mieli też możliwość nabyć w eventowym sklepie najnowszy produkt Synergy jakim jest Body Prime. Produkt ten jest zastrzeżonym zestawem przeznaczonym specjalnie na rynek europejski i będzie dostępny w całej Europie od stycznie 2016 roku.

W kolejnej prezentacji Dyrektor ds. Naukowych dr Matthew Tripp przeprowadził uczestników przez kolejne fazy opracowywania Body Prime, od badań wstępnych do analiz klinicznych, które przeprowadzono wyłącznie w naszym najnowocześniejszym Centrum ds. Badań i Rozwoju Hughes.

Podsumowaniem piątkowej sesji był wykład wprowadzający nowy, zunifikowany model zarabiania w Synergy - Elite Honors. Uczestnicy skrupulatnie notowali każde słowo Stewarta Ruttera, który wyjaśniał szczegóły tego systemu rozwijania biznesu, do którego stosowania zachęcamy naszych dystrybutorów, aby tym skuteczniej maksymalizowali zyski wynikające z planu kompensacyjnego Synergy.

Osoby działające według modelu Elite Honors mogą zakwalifikować się do Elite Honors i skorzystać z promocji Go Elite. Liderzy Synergy z USA, Europy a nawet Korei Południowej poświęcili pozostałą część tej sesji budując, wspierając i wyrażając swój entuzjazm w związku z wprowadzeniem tego właśnie modelu biznesowego.

Później tego wieczoru miało miejsce wyjątkowe Przyjęcie dla VIPów, które odbyło się w przepięknej Caffé delle Arti, aby uhonorować dystrybutorów, którzy osiągnęli w tym roku najlepsze wyniki. Osoby zakwalifikowane spędziły wieczór ciesząc się wykwintnymi potrawami i napojami, relaksując rozmowami i podziwiając wybitne dzieła sztuki zdobiące lokal.


Sobotni poranek pełen był umacniających i pobudzających prezentacji, w których czołowi dystrybutorzy ze Stanów Zjednoczonych i Europy inspirowali uczestników Szczytu, by sięgali po swe najbardziej ambitne cele dzieląc się z nimi zarazem wskazówkami jak osiągać sukces. Szczyt zakończył się sesją wyróżnień podczas której liderzy z radością gratulowali i ściskali dziesiątki dystrybutorów, którzy osiągnęli rangę Team Leader lub wyżej, a także uhonorowali 10 wyjątkowych osób - laureatów nagród Legacy.

Brak komentarzy:

Synergy Club - Dystrybutor Synergy WorldWide Polska © 2018. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zabronione.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.