Top Ad unit 728 × 90

Mistrzyni świata w karate Cathy McAleer poleca produkty V3!

Cathy McAleer uprawia mieszane sztuki walki. Jest bardzo aktywnym sportowcem w tym obszarze. Duże trenuje, szkoli innych mistrzów tej dyscypliny, a także pełnieni ważne funkcje związane z biznesem dotyczącym karate w całej Irlandii.

Cathy jest założycielką NIKA (ang. Northern Ireland Karate Academy) – Północnoirlandzkiej Akademii Karate. Prowadzi dwa kluby w Queens Leisure Complex Holywood oraz Stormont Pavilion, gdzie szkoli wielu mistrzów świata i Europy. Jednakże żaden z tych obowiązków nie jest dla niej zajęciem pełnoetatowym. Na co dzień pełni rolę dyrektora generalnego jednego z północnoirlandzkich Klubów Zdrowia Virgin Active. Oprócz certyfikatu w zakresie masażu terapeutycznego dla sportowców Cathy posiada również tytuł licencjata w dziedzinie marketingu sportowego.


Osiągnięcia Cathy McAleer:
  • Mistrzyni Świata w kata WKC 2014
  • Mistrzyni Świata w karate kumite 2014
  • Srebrny medal WKC 2014
  • Mistrzyni Europy w kickboxingu full contact WKN 2014
  • Remis w walce o mistrzostwo świata K1 WKN 2014
  • Niepokonana mistrzyni Irlandii Północnej nieprzerwanie od 10 lat
  • Instruktorka karate w stopniu 3 dana oraz trener reprezentacji narodowej Irlandii Północnej

Cathy zaczęła stosować produkty V3 w czerwcu 2014 r. i już po trzech tygodniach suplementacji zaobserwowała niesamowitą poprawę wyników. Choć poddana jest ciężkiemu reżimowi treningów i wystawia swoje ciało na znaczne ryzyko kontuzji, produkty Synergy umożliwiają jej prowadzenie bardziej regularnego treningu i doskonałą regenerację. Dzięki nim mogła zwiększyć przebiegany dystans z 3 do 6 mil, choć wcale nie należy do miłośników biegania.

Wszystkie te produkty spełniają wymogi WADA – Światowej Agencji Antydopingowej, ponieważ nie zawierają substancji zakazanych dla sportowców!

Kolejnym wyzwaniem sportowym będzie dla Cathy uczestnictwo w Światowych Igrzyskach Otwartych Sztuk Walki w Genewie, we wrześniu. Będzie tam brać udział jako kickbokserka.

Moim celem jest zdobyć dwa tytuły mistrzyni świata w dwóch różnych dyscyplinach sportu. Mam nadzieję, że 13 września to marzenie stanie się faktem - mówi Cathy. Każdy z produktów Synergy w inny sposób pomaga mi osiągnąć sukces . Dziękuję Synergy za światowej klasy produkty!

Brak komentarzy:

Synergy Club - Dystrybutor Synergy WorldWide Polska © 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zabronione.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.