Top Ad unit 728 × 90

Synergy i NSP wyróżnione przez Stowarzyszenie Sprzedaży Bezpośredniej

Nature’s Sunshine Products (firma-matka Synergy WorldWide), otrzymała wyróżnienie przez Stowarzyszenie Sprzedaży Bezpośredniej (DSA). Dołączyła do 20 największych firm w branży sprzedaży bezpośredniej w USA na podstawie danych dotyczących sprzedaży netto w Stanach Zjednoczonych w 2014 roku.

Przewodniczący DSA, Joseph N. Mariano, wręczył nagrodę Prezesowi i CEO Nature’s Sunshine, Gregory L. Probertowi, podczas dorocznego spotkania DSA w San Antonio w stanie Texas.

Nagroda ta jest wyrazem uznania dla wspaniałej pracy naszych niesamowitych dystrybutorów Synergy i NSP oraz dla wsparcia, jakiego udziela im nasz zespół korporacyjny, -
powiedział Probert. Mamy za sobą 43-letnią historię jako firma innowacyjna i lider w sektorze zdrowia i wellness. Cieszymy się też, że możemy wzbogacić to dziedzictwo wprowadzając zarówno Nature’s Sunshine, jak i Synergy, na nowe, coraz to wyższe poziomy.

Według raportu DSA z roku 2015 dotyczącego wzrostu i perspektyw branży, kategoria wellness reprezentuje największą spośród kluczowych grup produktowych w sektorze sprzedaży bezpośredniej, która rozwinęła się z 21,4% w roku 2007 do 30,1% w 2014.

Nie ma niespodzianki w tym, że produkty wellness wciąż dominują w kanałach sprzedaży bezpośredniej -
twierdzi Probert. A biorąc pod uwagę nasze skupienie na innowacyjnych, naukowo opracowanych, najwyższej jakości produktach, Synergy WorldWide posiada doskonałą pozycję wyjściową by wykorzystać te tendencje w miarę jako coraz więcej ludzi rozumie i pragnie przyswoić sobie zalety zdrowego stylu życia.

Chcę pogratulować Nature’s Sunshine i Synergy WorldWide nie tylko ich wieloletniego dorobku oraz licznych sukcesów, ale także ich poświęcenia wobec swych dystrybutorów, konsumentów oraz DSA, - powiedział Mariano. Współpracując z firmami takimi jak te, liderami branży, jesteśmy zdolni zapewnić, że etyczne praktyki biznesowe i satysfakcja klienta pozostaną priorytetami na naszym rynku.

Brak komentarzy:

Synergy Club - Dystrybutor Synergy WorldWide Polska © 2018. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zabronione.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.