Top Ad unit 728 × 90

Dynamiczny rozwój Synergy w 2014 roku

W roku rozliczeniowym 2014, firma Synergy odniosła rekordowy wzrost. Sprzedaż zwiększyła się znacząco aż o 18,3%, zgodnie z danymi przedstawionymi w raporcie podsumowującym rok rozliczeniowy Nature’s Sunshine Products.Synergy WorldWide osiągnęła szczególny sukces w Japonii i Korei Południowej. W połączeniu z całościowym wzrostem w krajach europejskich, ubiegły rok był wyjątkowy. Sporą część sukcesów zawdzięcza się niesamowitej pracy zespołów dystrybucyjnych.

To dla nas zaszczyt, że reprezentuje nas tak entuzjastyczna sieć ludzi, którzy są zdeterminowani, by wprowadzić pozytywną różnicę zarówno we własne życie, jak też w życie ludzi, którzy ich otaczają, powiedział Dan Norman, Prezes Synergy WorldWide. Nasz wzrost w roku 2014 jest dowodem, że potencjał Synergy nie ma granic i jesteśmy przekonani, że dystrybutorzy z całego świata w dalszym ciągu będą podnosić poprzeczkę.Praca i pasja dystrybutorów w połączeniu z wybitnym przywództwem, wyjątkowymi wydarzeniami, wprowadzeniem nowych produktów oraz misją, aby zostawić po sobie ślad sprawiły, że rok 2014 był naprawdę pamiętnym rokiem.

Nie ma lepszego momentu, aby dołączyć do Synergy WorldWide niż teraz, - stwierdził Wynne Roberts, CEO Synergy WorldWide. „Posiadając stabilny fundament, hojny plan kompensacyjny oraz najnowocześniejsze osiągnięcia naukowe, Synergy jest firmą skazaną na rozwój. Jesteśmy firmą zbudowaną na innowacji i będziemy w dalszym ciągu wykazywać naszą zdolność do przewodzenia w branży, która daje ludziom z całego świata siłę, aby kontrolowali swe zdrowie, oraz wolność finansową. Rok 2014 był niesamowity i wiem, że 2015 okaże się kolejnym świetnym rokiem dla Synergy WorldWide

Brak komentarzy:

Synergy Club - Dystrybutor Synergy WorldWide Polska © 2018. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zabronione.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.