Top Ad unit 728 × 90

Majowy weekend z Synergy Polska

W dniach 1-3 maja 2015 roku w ośrodku Centrum Molo w Smardzewicach k. Tomaszowa Mazowieckiego, w otulinie lasu sosnowego, nad brzegami Jeziora Sulejowskiego, odbędzie się wyjazdowe spotkanie Partnerów Synergy z cyklu "Wiosna z Gwiazdami". Impreza ma charakter integracyjny i dedykowana jest osobom które zdobyły pierwszą rangę w hierarchi firmy, czyli Star. Ideą spotkania jest wspólna zabawa oraz integracja połączona ze szkoleniem, które ma na celu uczyć i pomagać stawiać dalsze kroki na ścieżce biznesowej Synergy. 

Zasady kwalifikacji
Zostań Gwiazdą lub awansuj w randze w okresie styczeń-kwiecień 2015.

Zasady rejestracji
Opłata rejestracyjna na Wiosnę z Gwiazdami dla zakwalifikowanych, które dokonają przelewu do dnia 10 kwietnia 2015 r. wynosi 100zł. Pozostałą część dofinansowuje firma Synergy. Powyższa cena zawiera 2 noclegi w pokojach 2-3 osobowych, pełne wyżywienie, ognisko, integracja oraz warsztat szkoleniowy prowadzony przez czołowych liderów Synergy. Uwaga! Opłata rejestracyjna zrealizowana po 10 kwietnia ulega podwyższeniu i wynosi 150 zł, chyba że jesteś osobą, która osiągnie kwalifikacje w kwietniu. Dla dystrybutorów awansujących w kwietniu cena nie zmienia się i wynosi 100 zł. Szczegółów udziela Biuro Obsługi Synergy.
 
Warunki kwalifikacji
Dystrybutorzy chcący zakwalifikować się na Wyjazd dla Gwiazd muszą być aktywni i uczestniczyć w programie automatycznej wysyłki od dnia rejestracji do zakończenia terminu kwalifikacji. Zaproszenie na Wiosnę z Gwiazdami dotyczy 1 osoby na konto dystrybutora. Dopuszczalne jest zaproszenie współmałżonka (opłata za współmałżonka na Wiosnę z Gwiazdami 2015 wynosi 300zł).

Brak komentarzy:

Synergy Club - Dystrybutor Synergy WorldWide Polska © 2018. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zabronione.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.