Top Ad unit 728 × 90

Synergy Europe oficjalnym sponsorem IAM Cycling

Bengt Emanuelsson, Dyrektor Generalny Synergy Scandinavia, poinformował podczas konferencji firmowej w Barcelonie o współpracy Synergy ze sportowcami zawodowymi jak i amatorami. Synergy jest teraz oficjalnym sponsorem zarejestrowanej w Szwajcarii grupy IAM Cycling , należącej do dywizji UCI Professional Continental i biorącej udział w Tour de France 2014!Zespół IAM Cycling składa się z 25 doskonałych kolarzy należących do światowej czołówki. Sportowcy IAM Cycling od pierwszego dnia stosowania poczuli moc produktów Synergy. Mają do nich zaufanie, stosują je przed i w czasie ćwiczeń na siłowni, podczas treningu szosowego, w zawodach a nawet w czasie odpoczynku i regeneracji. Kolarze każdego dnia korzystają z zestawu V3 i z entuzjazmem czekają na nowo wprowadzone produkty Synergy, w tym e9 oraz wzbogaconą recepturę ProArgi-9+.

W wyścigach etapowych, ProArgi-9+ pomaga mi zachować właściwe funkcjonowanie mięśni, walczyć ze zmęczeniem i wyczerpaniem - powiedział Matthias Brändle, zawodowy kolarz z grupy IAM Cycling i mistrz Austrii. Na tym właśnie polega różnica.

Należące do grupy torby na posiłki oraz rowery
zostały obrandowane logo Synergy V3.
Każdy produkt Synergy posiadaja certyfikaty bezpieczeństwa dla sportowców, co oznacza, że nie zawierają one żadnych substancji z „listy środków zakazanych” Światowej Agencji Antydopingowej (ang. World Anti Doping Agency - WADA) i są uważane za bezpieczny i zdrowy dodatek do diety sportowców.

System Vital3 i pozostałe suplementy zostały opracowane w taki sposób, aby ludzie w dowolnym wieku i o dowolnym stylu życia, także sportowcy, mogli osiągać wyniki na najwyższym poziomie.

Brak komentarzy:

Synergy Club - Dystrybutor Synergy WorldWide Polska © 2018. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zabronione.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.