Top Ad unit 728 × 90

Drużyna Synergy w 200-milowej sztafecie

Drużyna “RG9 Pros”: Howard Hannemann, Ryan Wright, Aaron McCain, Kristen Barker, Catherine Bennett, Ryan Lindahl, Chaz Liddle, Jake Rothfels, Mindee Waldron, Aaron Washenko, Ann Vest, Jerry Craner.

Grupa 12 pracowników z centrali Synergy WorldWide w stanie Utah (USA) wyruszyła na szlak majestatycznego pasma górskiego Wasatch w Utah. Wybrali się w drogę, zaopatrzeni w zapasy Proargi-9 +, napoju energetycznego e9 oraz zestawy SLMsmart, dzięki czemu to wyzwanie stało się jeszcze bardziej intensywne i niezapomniane. Każdy zawodnik miał za zadanie ukończyć trzy etapy wyścigu, nie zważając na trudności związane z upałem oraz wymagającymi warunkami stromych i kamienistych dróg.

Drużyna Synergy, “RG9 Pros”, ukończyła bieg, plasując się w rankingu Top 20 wszystkich uczestników!

Każdy zawodnik przesyła serdeczne podziękowanie firmie Synergy WorldWide, bez której ta impreza nie odbyłaby się. Jak twierdzi Jake Rothfels - Menedżer ds Marketingu: To niesamowite, że możemy być cześcią firmy, która promuje zdrowy i aktywny tryb życia. To była prawdziwa bomba energetyczna. Każdy z nas stanął na wysokości zadania, zmierzając się przede wszystkim z własnymi słabościami. To była dla mnie ogromna przyjemność brać udział w tym szalonym przedsięwzięciu, w tak doborowym towarzystwie. Dziękujemy niezmiernie firmie Synergy za wsparcie.

Brak komentarzy:

Synergy Club - Dystrybutor Synergy WorldWide Polska © 2018. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zabronione.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.