Top Ad unit 728 × 90

Rocznica Synergy WorldWide Polska

Za kilka tygodni odbędzie się impreza rocznicowa Synergy WorldWide Polska. Dziś prezentujemy Państwu najważniejsze informacje: szczegóły spotkania oraz możliwość wstępnej rejestracji na wydarzenie. Pierwszy rok oficjalnej działalności Synergy w Polsce świętować będziemy 7 i 8 czerwca w teatrze "Capitol" w Warszawie przy ul. Marszałkowskiej 115.

Capitol jest unikalnym połączeniem klubu, restauracji i teatru. Nowoczesne rozwiązania techniczne, starannie zaprojektowane barokowe wnętrza, tworzą razem niepowtarzalny klimat. Wykorzystamy każdą część obiektu bo oprócz sesji, które odbywać się będą na dużej scenie teatru Capitol, skorzystamy ze świetnej kuchni jaką oferuje tutejsza restauracja. W sobotni wieczór, w części klubowej czekać na nas będą atrakcje, podczas których DJ zapewni nam niezapomniane wrażenia muzyczne.


Rejestracja

Bilety na całą uroczystość są już dostępne. Cena w przedsprzedaży wynosi 20 euro (ok. 84 zł) . Oferta ważna tylko do 30 kwietnia 2014. Po tym terminie będzie już można nabyć bilety jedynie na miejscu w cenie 100 zł za weekend. Dodatkowo dla zainteresowanych wieczorną integracją w sobotę, zorganizowana będzie w Capitolu kolacja w formie bufetu. Koszt to 40zł/osobę. Płatność na miejscu.

Ważna wiadomość: Tylko w najbliższą sobotę 26 kwietnia podczas Akademii Synergy w Ożarowie Mazowieckim w hotelu Mazurkas, można będzie nabyć bilety na I Rocznicę w pakietach promocyjnych dla 5 i 10 osób. Specjalna cena wynosić będzie 350 zł dla pięciu wejściówek oraz 600 zł dla dziesięciu. Płatność tylko gotówką.

Gość specjalny

Gościem specjalnym czerwcowego wydarzenia będzie Dan Higginson - założyciel i CEO Synergy WorldWide. Drugiego dnia konferencji przeprowadzi on czterogodzinne szkolenie biznesowe.

Zapraszamy!

Brak komentarzy:

Synergy Club - Dystrybutor Synergy WorldWide Polska © 2018. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zabronione.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.