Top Ad unit 728 × 90

"Złoty OTIS 2014" dla ProArgi9+!

Flagowy produkt firmy Synergy WorldWide - ProArgi 9+ otrzymał Nagrodę Zaufania Złoty OTIS 2014 w kategorii Debiut Roku.

Nagroda Zaufania ”Złoty OTIS” to pierwsze w historii prestiżowe wyróżnienie przyznawane przez konsumentów firmom farmaceutycznym za ich produkty. Genezą powstania Nagrody Zaufania „Złoty OTIS” była sytuacja panująca na rynku farmaceutycznym w 2002 roku. Pod wpływem reklam gwałtownie wzrastała wówczas sprzedaż leków bez recepty i pojawiały się pierwsze oznaki świadczące, że konsumenci nie potrafią odpowiedzialnie z nich korzystać, bo nie mają dostatecznych informacji na ich temat. Nagroda Zaufania „Złoty OTIS” spełnia trzy funkcje: edukacyjną, konsumencką i społeczną. (źródło: zlotyotis.pl) 
Zdobycie tej prestiżowej nagrody jest wielkim wyróżnieniem nie tylko dla ProArgi 9 Plus, ale też dla całej firmy Synergy. Potwierdza to wysoką jakość oraz bezpieczeństwo produktów. Każdego dnia coraz więcej osób dowiaduje się o możliwościach firmy Synergy WorldWide i przekonuje do produktów dzięki skuteczności działania.

7 komentarzy:

 1. Ta nagroda tylko potwierdza, że to dobra rzecz. Zdecydowana większość stosujących ProArgi 9 osób chwali sobie efekty stosowania, więc ten Otis na pewno się należy.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jedyny suplement, który na mnie działa i to już od pierwszego zastosowania. Ta nagroda jest na pewno zasłużona, bo z Proargi9+ zadowolonych jest mnóstwo ludzi, zwłaszcza z nadciśnieniem i innymi chorobami układu sercowo naczyniowego, a nie tylko. To jest też dobra rzecz dla osób uprawiających sport, fitness itp. Ja biore Proargi9+ od przeszło roku i mogę każdemu polecić z czystym sumieniem. Teraz jest w nowej wersji - w saszetkach i słodzony tylko stewią, super.

  OdpowiedzUsuń
 3. moja mama ma cukrzycę i problemy z sercem i bardzo sobie proargi9+ chwali. bardzo dobry preparat, obecnie jeszcze lepszy, bo słodzony tylko stewią.

  OdpowiedzUsuń
 4. ja chce powiedziec, ze regularne przyjmowanie proargi9+ (biore od dwóch lat) dalo u mnie szmiejszenie obwodu w pasie ze 112 cm na 104. co ciekawe, masa ciala bez\ zmian - 103 kg. brzuch zmalał wyraznie. nawet nie wykonuje jakichs cwiczen szczegolnych, czasem sie przejde na spacer i tyle. ogolnie czuje sie lepiej. pzdr.

  OdpowiedzUsuń
 5. Proargi9+ jest bardzo dobry i to nie chodzi tylko o argininę. Tam jest kilkanaście innych składników które powoduhą W SUMIE, że jest skuteczny. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 6. Dobra rzecz. Moi rodzie używają proargi9+ od półtora roku i mają naprawde dużo lepsze wynik badan (cholesterol, morfologie, płytki itd.). spokojnie można polecić.

  OdpowiedzUsuń
 7. ProArgi9+ dostał też wpis w amerykańskim PDR na 2015 rok. Na świecie sprzedaje się świetnie, w Polsce jest jeszcze wciąż mało znany.

  OdpowiedzUsuń

Synergy Club - Dystrybutor Synergy WorldWide Polska © 2018. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zabronione.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.