Top Ad unit 728 × 90

Europejski Szczyt Synergy 2014 w Barcelonie

Europejski Szczyt Synergy w Barcelonie zapowiada się najbardziej wiekopomnym wydarzeniem firmy Synergy WorldWide, jakie kiedykolwiek miało miejsce na naszym kontynencie.

Kierownictwo firmy Synergy jest bardzo podekscytowane perspektywą spotkania z naszymi europejskimi zespołami w Barcelonie — mieście przepełnionym sztuką, architekturą i historią. Ten przedsiębiorczy zakątek jest idealnym miejscem do świętowania sukcesów, które zespoły Synergy odniosą w 2014 roku.
Szczyt 2014 odbędzie się w Centrum Kongresowym Palau de Congressos de Catalunya, będącym symbolem nowoczesnej architektury w Barcelonie oraz zdobywcą nagrody The National Architecture Prize. Jest miejscem, w którym odbywają się najważniejsze wydarzenia w Hiszpanii. W centrum kongresowym uczestnicy będą mogli zasmakować prawdziwej hiszpańskiej kuchni oraz rozrywki. Będzie to również idealna okazja do poszerzenia wiedzy u boku utalentowanych europejskich liderów firmy Synergy oraz kadry kierowniczej. Wszystkie osoby wysokiej rangi otrzymają należne im brawa za ich osiągnięcia, natomiast ci, którym zostaną przyznane wysokie awanse, zostaną wyróżnieni poprzez indywidualne podziękowania i gratulacje. Nie przegap cennych informacji, które będą przekazywane podczas szczytu!

Nie bez powodu Europejski Szczyt Synergy jest najbardziej oczekiwanym wydarzeniem roku. Dla naszej firmy nie ma nic ważniejszego niż uroczyste świętowanie rozwoju zawodowego swoich pracowników. Synergy wyróżnia się pośród innych, ponieważ stawia na rozwój dystrybutorów i ich działalności. Szczyt jest organizowany z myślą o Was. Do zobaczenia w Barcelonie w 2014 roku!

KLIKNIJ TUTAJ, aby odwiedzić niedawno utworzoną stronę internetową dedykowaną Szczytowi Synergy. Znajdziesz tutaj odpowiedzi na wszystkie pytania związane z imprezą.

ZAREJESTRUJ SIĘ TUTAJ
Wczesna rejestracja już ruszyła, a opłata za uczestnictwo wynosi jedynie 59 EUR. Skorzystaj z ceny promocyjnej zanim nastąpi podwyżka kosztów rejestracyjnych do 79 EUR w dniu 1 marca 2014 r.

Brak komentarzy:

Synergy Club - Dystrybutor Synergy WorldWide Polska © 2018. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zabronione.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.