Top Ad unit 728 × 90

Klient Preferowany czy Dystrybutor?

Firma Synergy WorldWide oferuje swoje produkty w systemie Klienta Preferowanego oraz dla Dystrybutora. W odpowiedzi na listy klientów zamieszczamy charakterystykę powyższych instytucji, opisując zalety i różnice.

Klient Preferowany - zostaje nim osoba zainteresowana tylko i wyłącznie nabywaniem produktów. Zyskuje możliwość zakupów w cenach hurtowych (takich samych jak dystrybutor), ma również możliwość zakupów z rabatem 10% w systemie comiesięcznej autowysyłki. Klient widnieje w systemie firmy (posiada swój nr ID),
jednak nie może otrzymywać prowizji za polecanie produktów innym i większe zakupy.

Dystrybutor - zostaje nim osoba zainteresowana nabywaniem produktów, a także uzyskiwaniem korzyści z polecania produktów innym, odsprzedaży i budowania własnej grupy klientów i dystrybutorów. Zyskuje możliwość zakupów w cenach hurtowych, korzyści płynące z systemu comiesięcznej autowysyłki i dodatkowo możliwość uzyskania wszelkich prowizji towarzyszących prowadzeniu własnego biznesu Synergy, jakie oferuje firma. Pakiet startowy dla Dystrybutora zawiera dodatkowo zestaw dokumentów i materiałów promocyjnych w formie papierowej, CD i kluczu USB (filmy, zdjęcia, materiały PDF). Po rejestracji nowy Dystrybutor otrzymuje również dostęp do wirtualnego biura SynergyPulse, umożliwiającego wgląd do jego biznesu. Przez ten fakt podstawowy pakiet startowy Dystrybutora jest droższy o ok. 10% od zwykłego zamówienia klienckiego.

Jeśli jesteś zainteresowany/a wyłącznie produktem, zostań Klientem Preferowanym. Jeśli planujesz zaś biznes i chcesz współpracować z nami, zapisz się jako Dystrybutor. Najlepszym sposobem uzyskania odpowiedzi na wszelkie indywidualne pytania będzie kontakt telefoniczny pod nr: 796 799 766 do czego serdecznie zachęcamy.


1 komentarz:

  1. Klient preferowany to jest najlepsza opcja, najtańsza. Najlepiej kupić pakiet kilku sztuk, wtedy dostaje się cenę hurtową i opakowanie wychodzi nawet o połowę taniej nioż w detalu.

    OdpowiedzUsuń

Synergy Club - Dystrybutor Synergy WorldWide Polska © 2018. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zabronione.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.