Top Ad unit 728 × 90

Konferencja Synergy WorldWide zakończona sukcesem!

Pierwsza, oficjalna konferencja Synergy WorldWide w Polsce, zorganizowana w hotelu Marriott w Warszawie, zakończyła się sukcesem. Jej celem były omówienie wejścia firmy Synergy na rynek polski, gruntowna prezentacja produktów i planu firmy oraz wymiana doświadczeń europejskich liderów. 

Z przeprowadzonych rozmów wynika, że firma oficjalnie otworzy rynek polski 1 października bieżącego roku. Podczas spotkania każdy z uczestników mógł indywidualnie porozmawiać z liderami Synergy: Stewartem Rotterem, Williamem Martinem oraz Hakanem Cetinem.

Czekałam na możliwość spotkania z przedstawicielami firmy. Dowiedziałam się wielu informacji na temat jakości produktów oraz rozszerzonym zastosowaniu – powiedziała jedna z uczestniczek spotkania. Inni zainteresowani stwierdzili: To było historyczne spotkanie. Już dosłownie kilka tygodni dzieli nas od otwarcia rynku w naszym kraju. Niesamowite emocje i wrażenia. Nie możemy doczekać się 1 października, a co za tym idzie kolejnego spotkania!

Cieszymy się, że w organizowanym przez Synergy WorldWide spotkaniu wzięli udział europejscy przedstawiciele i liderzy firmy. Serdecznie dziękujemy wszystkim gościom i zainteresowanym za przybycie. Do zobaczenia po wakacjach!

Brak komentarzy:

Synergy Club - Dystrybutor Synergy WorldWide Polska © 2018. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zabronione.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.