Top Ad unit 728 × 90

Arginina - fakty i mity

Już w poniedziałek 4 czerwca o godzinie 21:00 odbędzie się webinarium Synergy na temat argininy. Tytuł prezentacji: "Arginina - fakty i mity".

Osoby zainteresowane udziałem w internetowej konferencji prosimy o kontakt e-mail. Wymagania techniczne: dostęp do sieci przez przeglądarkę internetową.

Zapraszamy!

4 komentarze:

 1. nie mogłem uczestniczyć, bardzo bym chciał, żeby ten wykład o argininie został powtórzony, bardzo proszę!

  sten

  OdpowiedzUsuń
 2. 5 gramów argininy w dawce!! Chyba po to, żeby zapaści dostać.No, może dla sportowców..?! Witaminy niekompletne i na dodatek w minimalnych ilościach, że ani nie pomoże ani nie zaszkodzi. A co tam robi suklaroza?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W dziennej diecie przeciętnego człowieka jest od 2 do 25 gramów argininy. Gdyby 5 gramów miało prowadzić do zapaści, większość z nas już dawno by nie żyła! :)Co to znaczy "Witaminy niekompletne i na dodatek w minimalnych ilościach", proszę nam wyjaśnić, chętnie poznamy opinię takiego wybitnego znawcy tematu! :)

   PS. Sportowcy biorą do 60 (słownie: sześćdziesięciu) gramów argininy w dni treningowe. I żyją. Dziwne, prawda? :)

   Usuń
 3. @Anonimowy

  ja biorę 2 razy dziennie po 5 gramów argininy od 3 lat. jak widać zyję i mam się dobrze. kto ci naopowiadał głupot? czego chcesz od suklarozy? bez niej ten produkt byłby paskudny w smaku, a gdyby go posłodzic cukrem, żaden cukrzyk by nie mógł stosować!

  OdpowiedzUsuń

Synergy Club - Dystrybutor Synergy WorldWide Polska © 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zabronione.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.