Top Ad unit 728 × 90

Zalety Synergy V3

Zanieczyszczenia, nieodpowiednie spożycie błonnika, konserwowana żywność, brak ruchu i styl życia przeładowany stresem... wszystko to prowadzi do coraz większej liczby chorób przewlekłych.

W niektórych przypadkach potrzebna jest suplementacja złożona z kilku produktów. Funkcjonowanie naszego ciała poprawia się dzięki współpracy jego wszystkich elementów. Wynikiem kompleksowego podejścia do zdrowia jest wewnętrzna równowaga organizmuFormuła Vital3 Synergy polega na współpracy suplementów PhytoLife, Mistify i ProArgi-9 Plus. Nasz organizm zostaje zaopatrzony w niezbędne substancje odżywcze i energię życiową.

Działanie Synergy V3:
 • oczyszczenie organizmu,
 • zwiększenie zawartości tlenu we krwi,
 • lepsze przyswajanie składników odżywczych,
 • neutralizacja wolnych rodników,
 • wzrost sił witalnych. 

3 komentarze:

 1. Dziękuję za szybką wysyłkę! Pakiet dotarł cały i zdrowy ;) Za kilka tygodni napiszę o efektach. Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Najlepiej stosować całe v3. Zwłaszcza sok mistify jest korzystny jako dodatek do proargi 9. W każdym razie u mnie efekty stosowania proargi wzmocniły się kiedy zaczęłam pić mistify.

  OdpowiedzUsuń
 3. V3 to jest bardzo dobry zestaw suplementów, ale najepsze z tego Proargi 9+. Mistify i Phytolife to tylko uzupełnienie suplementacji.

  OdpowiedzUsuń

Synergy Club - Dystrybutor Synergy WorldWide Polska © 2018. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zabronione.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.