Top Ad unit 728 × 90

Uwaga na nielegalną sprzedaż!

Produkty firmy Synergy WorldWide nie mogą być sprzedawane na aukcjach i w sklepach internetowych. Wszelka tego typu sprzedaż jest niezgodna z regulaminem funkcjonowania firmy i przez to nielegalna.

Istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że sprzedawane w ten sposób produkty są nieoryginalne. Suplementy Synergy mogą być sprzedawane wyłącznie przez zarejestrowanych niezależnych dystrybutorów.

6 komentarzy:

 1. cyt.:,,...Wszelka tego typu sprzedaż jest niezgodna z regulaminem funkcjonowania firmy i przez to nielegalna..." Dlaczego taka sprzedaż jest nielegalna? Czy, jeśli kupię u Pana, to jest legalna? Czym się różnią te dwie sprzedaże- uprzejmie proszę o wyjaśnienie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Sprzedaż w regularnych sklepach internetowych tez jest zabroniona, chyba że się uzyska na to zgodę firmy i wpałci $200 rocznie.

  OdpowiedzUsuń
 3. cytat: "Istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że sprzedawane w ten sposób (przez internet znaczy) produkty są nieoryginalne", chyba, że się zapłaci firmie 200$ rocznie, wtedy już będzie legalnie i produkt natychmiast zacznie być oryginalny ;) No naprawdę...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A co ma piernik do wiatraka?
   Nawiasem, jesli komuś nie odpowiadają zasady dystrybucji produktów tej firmy, nie musi tego robić. To proste! :)

   Usuń
 4. Jeżeli są jakieś zasady to trzeba ich przestrzegać !!! W każdej firmie są regulaminy w których zawarte są czynności, które można realizować...

  OdpowiedzUsuń
 5. Na Allegro wciąż pojawiają się produkty Synergy. Nie ma absolutnie żadenej gwarancji, że są oryginalne, świeże i nie napoczęte. Ostatnio widziałam tak stare, że były jeszcze w dawnych opakowaniach albo bez Złotego Otisa. Nie radzę ryzykować! Przecież można bez problemu kupić u dystrybutorów, choćby i na tej stronie. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń

Synergy Club - Dystrybutor Synergy WorldWide Polska © 2018. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zabronione.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.