Top Ad unit 728 × 90

Omega-3

Sposób życia współczesnego społeczeństwa, pełen fast foodów, gotowych do spożycia posiłków i brak ruchu, jak świat długi i szeroki odbija się nieuchronnie na zdrowiu naszego serca.

Serce, pojedynczy ale najważniejszy mięsień w organizmie człowieka jest podstawą naszego zdrowia. Podobnie jak silnik samochodu, również i ono wymaga pewnych dodatków, by zachować w dobrej formie swe komory, przedsionki i rozległą sieć naczyń krwionośnych.

Wśród suplementów ważnych dla układu krążenia wyróżniają się kwasy tłuszczowe omega-3 doskonale znane z korzystnego wpływu na zdrowie serca. Synergy Omega-3 jest naturalnym, rybnym koncentratem lipidowym w żelu, dostarczającym EPA i DHA. Te dwa kwasy tłuszczowe nie są wytwarzane przez organizm i można je pozyskać wyłącznie poprzez odpowiednią dietę.


Jak dowiedziono w trakcie badań, kwasy Omega-3 znane również jako wielonienasycone kwasy tłuszczowe, wpływają na zdolność organizmu do regulacji stosunku HDL do LDL. Odgrywa to istotną rolę w utrzymywaniu właściwych wartości ciśnienia krwi i odpowiedniego poziomu cholesterolu.

Synergy Omega-3 jest źródłem dwóch kwasów tłuszczowych: EPA (kwas eikozapentaenowy) i DHA (kwas dokozaheksaenowy). Przeprowadzone badania nie wykluczają, że spożycie EPA i DHA - kwasów tłuszczowych omega-3 może zmniejszyć ryzyko choroby wieńcowej serca.

Składniki: olej z wątroby dorsza zawierający kwasy Omega-3: dokozaheksaenowy i eikozapentaenowy, witamina A, D i E.


Korzyści
  • Wspiera zdrowie układu sercowo-naczyniowego
  • Chroni błony komórkowe
  • Pomaga w utrzymaniu kości w zdrowiu
  • Pomaga regulować proporcje HDL do LDL
  • Sprzyja utrzymaniu ciśnienia krwi w normalnym zakresie
  • Zawiera olejek cytrynowy dla poprawy smaku

Zalecane stosowanie: Jedna saszetka żelowa Omega-3 Synergy na dobę między posiłkami.


Rate   Omega-3: ocena 4.50 / 5 - Głosów: 7Jeśli jesteś zainteresowany Omega-3, ceną, możliwością zakupu, prosimy o przesłanie prośby o kontakt podając numer telefonu lub adres e-mail.

Ważne: Podając numer telefonu lub adres e-mail zgadzasz się na wykorzystanie tych danych w celu jednorazowego kontaktu.
Jeśli nie otrzymasz od nas odpowiedzi w ciągu 24 godzin, sprawdź zawartość folderu SPAM na swoim koncie pocztowym.

Synergy Club - Dystrybutor Synergy WorldWide Polska © 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zabronione.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.