Top Ad unit 728 × 90

FAQ Biznes

Jak rozpocząć współpracę z grupą Synergy Club?
By rozpocząć współpracę z Synergy Club, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo za pomocą formularza kontaktowego.

Jakie warunki muszę spełnić?
By rozpocząć współpracę biznesową, musisz mieć ukończone 18 lat. Musisz poważnie podejść do spraw zarobkowych, by w przyszłości osiągnąć finansowy sukces. Powinieneś zaangażować się od samego początku. Tylko takie podejście zaowocuje w przyszłości.

Czy muszę mieć zarejestrowaną działalność gospodarczą?
Nie, nie ma takiej potrzeby.

Firma każdego miesiąca przelewa pieniądze na konto. Jak wygląda sprawa opodatkowania?
To prawda. Zarobione pieniądze trafiają do Twojej kieszeni. Nie musisz wykonywać przymusowych zakupów by zrealizować swoje wynagrodzenie. Przychód który otrzymujesz, jest dochodem z kategorii "inne" (PIT 36).

Czy opłata rejestracyjna za utworzenie konta w systemie SynergyPulse jest jednorazowa?
Tak. Opłata za wirtualne biuro SynergyPulse wynosi 59 zł i jest jednorazowa, pobierana przy pierwszym zamówieniu. Oprócz dostępu do biura, otrzymasz cały pakiet marketingowo-informacyjny (pendrive, płyta cd, książeczki, ulotki etc.)

W jaki sposób zamawiam suplementy?
Produkty zamawia się poprzez system SynergyPulse dostępnym pod adresem pulse.synergyworldwide.com Przed otwarciem rynku polskiego, zamówienia należy zgłaszać na nasz e-mail.

Czy istnieje obowiązek dokonywania regularnych zakupów?
Nie. Klubowicz kupuje ile chce i kiedy chce. Jeśli nie chcesz prowadzić struktury klientów, nie musisz wykonywać comiesięcznych zakupów. Konto w Synergy nie wymaga odnawiania i dodatkowych opłat.

W jaki sposób sprawdzam stan punktów i bonusów?
Wszystkie dane dostępne są w SynergyPulse.

Ile muszę zainwestować na początku?
Pierwszą i obowiązkową inwestycja jest zakup startera składającego się z zestawu Vital3 lub dwóch sztuk ProArgi 9+. Koszt zestawu wynosi 383-393 zł (razem z rejestracją i kosztami wysyłki). Istnieją większe zestawy startowe (zapytaj, jeśli jesteś zainteresowany). Produkty możesz rozpowszechnić w rodzinie lub odsprzedać znajomym, by wycofać koszty. Produkty możesz także skonsumować, by jeszcze bliżej je poznać.

Jakie są zobowiązania wobec firmy w momencie zgłoszenia?
Ponieważ wypełniasz formularz zgłoszenia a nie umowę – nie ma żadnych zobowiązań. Twoja współpraca z firmą może zakończyć się w dowolnym momencie bez żadnych skutków.

Czy to nie jest „piramida”?
Marketing wielopoziomowy często mylony jest z tworem znanym jako piramida finansowa. Na czym polega różnica? W marketingu wielopoziomowym każda struktura sprzedażowa może mieć własnych klientów, którym dostarcza towary wg ich potrzeb, przy czym jakość przeważnie przynajmniej w pewnym stopniu odpowiada cenie – a często cena jest niższa w porównaniu do przedmiotów podobnej jakości w sklepach – ze względu na mniejszą ilość pośredników. W piramidach finansowych nie ma zazwyczaj towarów lub występują pseudo towary – np. tzw. raporty. W marketingu wielopoziomowym węzeł zarabia na sprzedaży prowadzonej osobiście oraz na sprzedaży partnerów zgromadzonych w węzłach poniżej własnego. Węzeł nie zarabia na samym pozyskiwaniu nowych węzłów poniżej. W piramidzie finansowej zarobek węzła pochodzi wyłącznie z bardzo wysokiego wpisowego, wpłacanego przez nowych członków struktury za prawo włączenia się w tę strukturę.

Czy będą organizowane szkolenia?
Organizujemy prezentacje i szkolenia na żywo, jak i w sieci w postaci webinariów.

Na czym polega haczyk?
Nie ma żadnego haczyka. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości związane ze współpracą, zadzwoń lub napisz. Uzyskasz wyczerpującą odpowiedź na wszystkie nurtujące Cię pytania.
Synergy Club - Dystrybutor Synergy WorldWide Polska © 2018. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zabronione.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.