Top Ad unit 728 × 90

Artykuły

Synergy najzdrowszą firmą po raz ósmy


Organizacja Interactive Health co rok poddaje ocenie zdrowie fizyczne pracowników 2000 firm w USA. Pracownicy Synergy WorldWide wraz z pracownikami Nature’s Sunshine znaleźli się w tym gronie już po raz ósmy z rzędu!

Interactive Health nominowało Synergy i NSP do grona Najzdrowszych Firm w Ameryce w roku 2014. Tytułem tym nagrodzonych zostało mniej niż 8% spośród badanych przedsiębiorstw i tylko jedna firma w całej tej grupie (oprócz Synergy/NSP) uzyskała go po raz ósmy z rzędu.

Jako firma z branży wellness, szczególnie ceniąca sobie zdrowie swoich konsumentów, Synergy WorldWide działa zgodnie z zasadami, które głosi. Rodzina korporacyjna Synergy składa się z osób, które regularnie badają i poprawiają stan swojego zdrowia. Niedawno zespół Synergy podjął wysiłek, aby kontrolować swoją wagę w oparciu o system SLMsmart i odniósł w tym przedsięwzięciu spory sukces.
Każdego roku pracownicy angażują się w szereg programów firmowych, które mają na celu promowanie wśród nich aktywnego stylu życia i świadomego wyboru sposobu odżywiania. Ponadto, produkty Synergy stanowią integralny element codziennej diety pracowników i są uznawane za fundament optymalnego zdrowia.

Zdrowi pracownicy stanowią silną, produktywną siłę roboczą. Synergy WorldWide stawia sobie za cel, by być w tej dziedzinie przykładem zdrowia i również tutaj zostawić po sobie ślad.

 

 

Synergy sponsorem wyprawy olimpijskiego trenera wioślarstwa 


Kjell Tore Solvang - to były trener kadry norweskiej w wioślarstwie, którą doprowadził do zdobycia trzech złotych medali olimpijskich, czterech złotych medali mistrzostw świata a także czterech złotych medali mistrzostw Europy. Jest on najbardziej utytułowanym norweskim trenerem w letnich dyscyplinach sportowych.

Podczas pracy ze światowej klasy zawodowcami w sportach wytrzymałościowych, Kjell jest przekonany, że jeśli pragnie się osiągnąć jakiś wybitny sukces sportowy, należy dużo ćwiczyć i nigdy nie przestawać. Wszystko sprowadza się do określenia własnego priorytetu. Choć Kjell wielokrotnie poprowadził drużyny wioślarskie do zwycięstwa, uważa, że można osiągnąć jeszcze więcej. 

2 maja 2015 Kjell wyruszył na najbardziej wyczerpującą i wymagającą wyprawę swojego życia.

Dodatkowo firma Synergy zaopatrzy go w produkty: ProArgi9+, Mistify, Phytolife i e9. Podczas całej wyprawy żywić się będzie własnoręcznie łowionymi rybami, spać w łódce lub w namiocie na brzegu.

Śledzeniem i transmisją jego podróży zajmie się jedna z największych stacji telewizyjnych w Norwegii. Firma Synergy WorldWide będzie zaś dopingować Kjella podczas letniej odysei w siedzibie głównej w Utah oraz na całym świecie!

Najbliższe 4 miesiące spędzi przemieszczając się wokół wybrzeża Norwegii od brzegów Szwecji aż po granicę rosyjską. Będzie wiosłować 10-12 godzin dziennie. Jest to niewątpliwie żmudne zadanie, ale Kjell ma dodatkowy powód, aby ukończyć tę podróż: zbiera pieniądze na dzieci cierpiące z powodu guza mózgu.

"Nie proś o łatwą podróż, ale o mocny grzbiet"Kjell Tore Solvang

 

 

Grégoire Chevignard ukończył "najtrudniejszy maraton na świecie"! 


Od 28 lat biegacze ultramaratonów spotykają się na Saharze w Afryce, aby wziąć udział w biegu uznawanym za najtrudniejszy maraton świata. W tegorocznej edycji w gronie uczestników znalazł się konsument produktów Synergy - Grégoire Chevignard. Jeszcze kilka lat temu sam nie wierzył, że znajdzie się właśnie w tym miejscu. Polegając w znaczącym stopniu na produktach Synergy dodających mu energii podczas biegu i przygotowań, ukończył wyścig na wysokiej pozycji!


Grégoire podkreśla, że nie jest zawodowym sportowcem. Pracuje standardowo na etacie i prowadzi aktywne życie w rodzinnym Paryżu. Ma żonę i trójkę dzieci. Jego doświadczenie w bieganiu było bardzo skromne. Po 19 latach przerwy od ukończenia pierwszego i jedynego maratonu umówił się z braćmi na 10-kilometrowy bieg w ramach rodzinnego zakładu. Słabe wyniki w tym biegu obudziły w nich jednak ducha rywalizacji – natychmiast zapisali się do udziału w maratonie paryskim w kwietniu 2014 mając jedynie 6 miesięcy na przygotowania!

Im bliżej maratonu, tym Grégoire miał coraz więcej wątpliwości. Zamiast wycofać swoje uczestnictwo, skutecznie pokonał zwątpienie zapisując się na jeszcze cięższy bieg po maratonie paryskim. Teraz zmartwieniem dla niego stał się 63-kilometrowy bieg w następnym miesiącu, zaś nadchodzący maraton wydał się znacznie prostszym wyzwaniem. W ten sposób narodziło się jego zamiłowanie do biegów. W ubiegłym roku uczestniczył w ponad 12 wyścigach na różnych dystansach (od 10 do 105 km).

Z suplementami Synergy Grégoire zapoznał się dzięki przyjaciółce Mathilde Barbier. Wówczas nie wiedział zbyt wiele o treningu z użyciem suplementów. Kiedy Mathilde nauczyła go jak stosować produkty, Grégoire zaobserwował znaczącą różnicę w swoich wynikach. Kiedy zaczynał angażować się w biegi, wyruszał w trasę z pustym żołądkiem, nauczony złym doświadczeniem biegania po tradycyjnym śniadaniu. Choć zapobiegało to dolegliwościom żołądkowym, musiał mierzyć się z niedoborem energii. Obecnie jego paliwem podczas biegów oraz napojem regenerującym po ich ukończeniu jest Koktajl Zastępujący Posiłek SLMsmart.


Jednym z największych wyzwań Maratonu Piasków, jest właśnie kwestia odpowiedniego odżywienia. Biegacze muszą być pod tym względem niezależni i posiadać przy sobie całą żywność, jakiej będą potrzebować podczas siedmiodniowego wyścigu. Grégoire wiedział, że potrzebuje żywności lekkiej, łatwej w przenoszeniu i bogatej w składniki odżywcze. Zabrał więc odpowiednią ilość SLMsmart, aby wystarczyła na dwie porcje dziennie – jedną do wypicia rano, przed wyścigiem, drugą po biegu, aby wzmocnić wymagające regeneracji mięśnie.

Widać po rankingu, że podczas gdy szybkość innych biegaczy spadała z dnia na dzień, za wciąż miałem energię, by utrzymać poziom - powiedział Grégoire. Podczas gdy wielu postrzega 256-kilometrowy Maraton Piasków jako wyjątkowo ciężkie wyzwanie, niemal czyste szaleństwo, dla Grégoire’a był to po prostu kolejny wyścig.

Nic nie jest wyjątkowe, - powiedział. Nie jestem sportowcem olimpijskim. Jestem po prostu zwykłym człowiekiem i sądzę, że w zasadzie każdy mógłby to zrobić. Kiedy zaczynałem biegać nie sądziłem, że kiedykolwiek ukończę dystans dłuższy niż zwykły maraton. To wszystko brzmi niewiarygodnie i nierealnie zanim bieg zostanie ukończony, ale przecież to, że czegoś jeszcze nie zrobiłeś nie znaczy, że nie jesteś do tego zdolny.

 

 

Nagroda Nobla za odkrycie chlorofilu 


Chlorofil wyizolowano po raz pierwszy w 1817 roku, a w 1883 roku zauważono, że bierze on udział w procesie fotosyntezy. W 1915 roku niemiecki chemik Richard Willstätter zdobył nagrodę Nobla za odkrycie chlorofilu. Odkrył, że struktura chlorofilu, zielonego barwnika roślin, i hemoglobiny, czerwonego barwnika krwi, są uderzająco podobne. Nazwał nawet te związki "najważniejszymi dla życia pigmentami". Rzeczywiście - obie cząsteczki wykazują podobną strukturę, w skłąd której wchodzi węgiel, tlen i azot. Chlorofil zawiera pojedynczy atom magnezu, zaś hemoglobina zawiera w tym samym miejscu pojedynczy atom żelaza.
Willstätter odkrył również, że wiązanie chemiczne chlorofilu jest tak silne, że magnez nie daje się uwolnić z cząsteczki nawet pod wpływem substancji silnie alkalicznych. Dopiero później chemik znalazł sposób, który pozwolił przygotować wodo-rozpuszczalną postać soli chlorofilu w dużych ilościach.
Późniejsze badania prowadzone przez wielu naukowców pozwoliły na określenie wielu prozdrowotnych właściwości chlorofilu, a właściwie jego łatwo przyswajalnej, rozpuszczalnej w wodzie formy - chlorofiliny. Jest ona podstawowym składnikiem Phytolife.

 

 

Odkryj potencjał SLMsmart! 


Koktajl Zastępujący Posiłek SLMsmart od Synergy to doskonały shake wspomagający kontrolę wagi.* Wyjątkowe właściwości jego receptury sprawiają, że jest on czymś więcej niż tylko pomocą w kontrolowaniu masy ciała! SLMsmart może być stosowany jako pomoc dla osób dążących do zbudowania masy mięśniowej, a także utrzymania właściwej sylwetki. W połączeniu z właściwą dietą i regularnymi ćwiczeniami fizycznymi, SLMsmart może odegrać kluczową rolę w dostarczeniu Twoim mięśniom białka, tłuszczu i węglowodanów, których potrzebują.Jak to działa?

Podczas pracy mięśni, następuje rozpad tkanki. Białka serwatkowe, sojowe i kazeinowe zawarte w napoju trawione są w różnych odstępach czasu, dzięki czemu skuteczniej wzmacniają tkankę mięśniową. Spożywanie posiłków lub napojów o wysokiej zawartości białka tuż przed snem oraz nasycenie mięśni białkiem stanowią popularne rozwiązaniu wśród sportowców chcących utrzymać masę mięśniową lub zwiększyć jej przyrost.

Co więcej, w recepturze SLMsmart uwzględniono zdrowe węglowodany, które pomagają utrzymać właściwy poziom glikogenu, jednocześnie stanowiąc pełnowartościowy posiłek pod względem zawartości witamin i minerałów.** Koktajl SLMsmart to zestaw składników starannie dobrany na podstawie badań naukowych. Skład został opracowany przez wewnętrzny zespół Synergy ds. badań i rozwoju złożony z naukowców z tytułem doktora.

Niezależnie od tego, czy Twoim celem jest osiągnięcie zdrowej wagi, czy też zwiększenie spożycia białka, aby wzmocnić mięśnie, Synergy zaspokoi Twoje potrzeby.


* Zastąpienie jednego posiłku dziennie przy diecie niskoenergetycznej przyczynia się do utrzymania odpowiedniego poziomu wagi po schudnięciu. Zastąpienie dwóch posiłków dziennie koktajlem SLMsmart przy diecie niskoenergetycznej pozwala na utratę wagi.
** Korzystny efekt zostanie uzyskany wówczas, kiedy całkowite spożycie węglowodanów, niezależnie od ich źródła, osiągnie 4 g na kg masy ciała, w odpowiednich porcjach, w ciągu pierwszych 4 godzin (i nie więcej niż 6 godzin) po wysoce intensywnym i/lub długotrwałym wysiłku fizycznym skutkującym zmęczeniem mięśni oraz uszczupleniem zapasów glikogenu w mięśniach szkieletowych.

 

 

Dynamiczny rozwój Synergy w 2014 roku


W roku rozliczeniowym 2014, firma Synergy odniosła rekordowy wzrost. Sprzedaż zwiększyła się znacząco aż o 18,3%, zgodnie z danymi przedstawionymi w raporcie podsumowującym rok rozliczeniowy Nature’s Sunshine Products.Synergy WorldWide osiągnęła szczególny sukces w Japonii i Korei Południowej. W połączeniu z całościowym wzrostem w krajach europejskich, ubiegły rok był wyjątkowy. Sporą część sukcesów zawdzięcza się niesamowitej pracy zespołów dystrybucyjnych.

To dla nas zaszczyt, że reprezentuje nas tak entuzjastyczna sieć ludzi, którzy są zdeterminowani, by wprowadzić pozytywną różnicę zarówno we własne życie, jak też w życie ludzi, którzy ich otaczają, powiedział Dan Norman, Prezes Synergy WorldWide. Nasz wzrost w roku 2014 jest dowodem, że potencjał Synergy nie ma granic i jesteśmy przekonani, że dystrybutorzy z całego świata w dalszym ciągu będą podnosić poprzeczkę.Praca i pasja dystrybutorów w połączeniu z wybitnym przywództwem, wyjątkowymi wydarzeniami, wprowadzeniem nowych produktów oraz misją, aby zostawić po sobie ślad sprawiły, że rok 2014 był naprawdę pamiętnym rokiem.

Nie ma lepszego momentu, aby dołączyć do Synergy WorldWide niż teraz, - stwierdził Wynne Roberts, CEO Synergy WorldWide. „Posiadając stabilny fundament, hojny plan kompensacyjny oraz najnowocześniejsze osiągnięcia naukowe, Synergy jest firmą skazaną na rozwój. Jesteśmy firmą zbudowaną na innowacji i będziemy w dalszym ciągu wykazywać naszą zdolność do przewodzenia w branży, która daje ludziom z całego świata siłę, aby kontrolowali swe zdrowie, oraz wolność finansową. Rok 2014 był niesamowity i wiem, że 2015 okaże się kolejnym świetnym rokiem dla Synergy WorldWide

 

 

Oficjalne otwarcie Centrum Badań Naukowych i Innowacji Hughes 


27 lutego 2015 roku zostało oficjalnie otwarte Centrum Badań Naukowych i Innowacji Hughes, należącego do koncernu Nature’s Sunshine Products. Centrum mieści się w siedzibie głównej NSP, gdzie na powierzchni 500 m2 znajdują się obecnie laboratoria oraz pomieszczenia kliniczne i badawcze, w których prowadzone będą konsultacje i doświadczenia kliniczne.


Centrum Badań Naukowych i Innowacji Hughes zostało zaprojektowane, aby przysłużyć się walce z globalnymi trendami w dziedzinie zdrowia, wynikającymi ze sposobu odżywiania oraz stylu życia, poprzez naturalne produkty przywracające zdrowie poprzez swe właściwości odżywcze, - powiedział Gregory L. Probert, Prezes i Dyrektor Zarządzający (CEO) Nature’s Sunshine. Łącząc potencjał naszych naukowców z nowymi technologiami, będziemy w dalszym ciągu przewodzić w opracowywaniu skutecznych produktów ziołowy ch i odżywczych dla konsumentów na całym świecie badając interakcje suplementów na poziomie komórkowym.

Centrum Hughes to obecnie jedno z najbardziej zaawansowanych centrów badawczych w swojej kategorii. Jest wizytówką tego, jakim potencjałem ekonomicznym dysponują firmy NSP i Synergy. Gubernator stanu Utah, Gary Herbert, wziął udział w tym Wielkim Otwarciu Centrum i wyraził uznanie dla obu firm odnoszących niebywałe sukcesy nie tylko w stanie Utah, ale na całym globie.

Centrum badawcze, o wartości milionów dolarów, wyposażone jest w najnowocześniejszy sprzęt, który pozwoli naukowcom analizować interakcję między poszczególnymi układami w organizmie a suplementami odżywczymi Synergy WorldWide. Badając te zależności na poziomie molekularnym, biolodzy, chemicy i lekarze będą mogli opracowywać coraz skuteczniejsze, biologicznie aktywne preparaty.

Centrum Badań Naukowych i Innowacji Hughes korzysta pod wieloma względami z najbardziej zaawansowanej technologii w branży - powiedział dr Matthew Tripp, Dyrektor ds. Naukowych Nature’s Sunshine/Synergy. Przykładowo, Flexmap3D może poddać badaniu 500 analitów, takich jak geny i białka, z jednej próbki pochodzenia ludzkiego, np. kropli krwi. Co więcej, dzięki tej maszynie, w ciągu jednej godziny jesteśmy zdolni przeanalizować 144.000 punktów danych, dzięki czemu w szybki sposób możemy dysponować analizami ilościowymi różnych biomarkerów.

Nature’s Sunshine i Synergy WorldWide stawiają sobie za cel i obowiązek opracowywanie naturalnych, przebadanych naukowo produktów, którym konsument może w pełni zaufać.

W Synergy WorldWide niezwykle poważnie traktuje się kwestię udowadniania jakości produktów. Centrum Badań Naukowych i Innowacji Hughes stawia Synergy WorldWide i Nature’s Sunshine Products o poziom wyżej niż inne firmy.

 

 

L-cytrulina w ProArgi 9 Plus 


L-cytrulina to organiczny związek chemiczny - aminokwas, o wzorze C6H13N3O3. Litera "L-" oznacza formę występującą w sposób naturalny w organizmach żywych. Ma postać białego, drobnokrystalicznego proszku, rozpuszczalnego w wodzie.

L-cytrulina jest zamieniana w wyniku procesów biochemicznych zachodzących w organizmie na l-argininę, a ta z kolei, w miarę potrzeb, w tlenek azotu. Tlenek azotu jest swego rodzaju hormonem, służącym organizmowi do regulacji stopnia rozszerzenia naczyń krwionośnych. Rozszerzenie naczyń wpływa na  ukrwienie wszystkich organów ciała, w tym mięśni a więc i serca. Polepszenie ukrwienia oznacza poprawę zaopatrzenia w tlen i substancje odżywcze, co ogranicza zmęczeniu fizyczne i psychiczne oraz przyspiesza regenerację powysiłkową.

L-cytrulina odgrywa również istotną rolę w cyklu mocznikowym, przyczyniając się m.in. do zmniejszenia ilości kwasu mlekowego, gromadzącego się w mięśniach podczas wysiłku fizycznego. Zmniejszenie nagromadzenia kwasu mlekowego zmniejsza ogólny poziom zmęczenia odczuwany w czasie treningu,  przyczyniając się w ten sposób do poprawy osiągów sportowych.

L-cytrulina jest ważnym składnikiem ProArgi 9 Plus, wzmacniającym i uzupełniającym działanie l-argininy. ProArgi 9+ zawiera farmaceutycznej klasy cytrulinę w naturalnej formie "L-", wytwarzaną w procesie naturalnej fermentacji mikrobiologicznej.

 

 

ProArgi-9+ w publikacji PDR 2015 

 

W 69. wydaniu przewodnika PDR, opublikowanego na początku 2015 roku, po raz kolejny znalazł się suplement diety ProArgi-9+!

Medycy i lekarze w USA korzystają w swojej pracy z publikacji Physicians' Desk Reference (PDR), czyli corocznie aktualizowanego spisu leków. Każdy użytkownik PDR'a może zapoznać się z pełnym opisem flagowego produktu od Synergy wraz z informacjami prawnymi. Publikacja ta jest dostępna jest dla każdego w księgarniach i bibliotekach naukowych. Dzięki temu informacja o produkcie dotrze do szerszego grona odbiorców. 

Dla ProArgi 9 Plus i firmy Synergy Worldwide, obecność w takiej publikacji oznacza większe zainteresowanie potencjalnych odbiorców. Liczymy, że większy rozgłos zachęci kolejne osoby do zapoznania się z ProArgi 9+ i prowadzenia zdrowego trybu życia.

 

 

Stewia - naturalny słodzik w ProArgi-9+ 


Roślina o bardzo słodkich liściach, o nazwie stewia (Stevia rebaudiana) pochodzi z Ameryki Południowej. Od setek lat jest tam stosowana w charakterze naturalnego słodzika i jako środek leczniczy medycyny ludowej. Obecnie potwierdzono, że stewia jest całkowicie bezpiecznym zamiennikiem cukru i jest korzystna przy otyłości, nadciśnieniu i cukrzycy.

Słodzik otrzymywany ze stewii:
 • nie fermentuje;
 • jest bezkaloryczny;
 • całkowicie naturalny;
 • nie sprzyja próchnicy zębów; 
 • może być długo przechowywany;
 • nawet 400 razy słodszy od cukru;
 • odporny na wysoką temperaturę (do 200 °C);
 • jest bezpieczny dla chorych na fenyloketonurię;
 • jest całkowicie nieszkodliwy - brak skutków ubocznych;
 • nadaje się do słodzenia kwaśnych potraw - jest stabilny w każdym pH: 3-9;
 • nie podnosi poziomu cukru we krwi, więc może być używany przez cukrzyków;

 

 

Mistify jako uzupełnienie ProArgi-9+  


Wyciągi jagód i innych specjalnie dobranych owoców, składające się na Mistify, obfitują w dobroczynne polifenole - antocyjany, hamujące powstawanie i wiążące wolne rodniki w naszych organizmach, które są przyczyną wielu chorób. Polifenole mają więc działanie profilaktyczne i do pewnego stopnia lecznicze. Pozytywny wpływ antocyjanów na układ krążenia związany jest prawdopodobnie z ich zdolnością do ograniczania stanów zapalnych, wzmacnianiem i uszczelniania naczyń włosowatych oraz przeciwdziałania agregacji płytek krwi. Zawarte w soku z winogron antocyjaniny mają również wpływ na zwiększanie wydzielania tlenku azotu, którego rola w profilaktyce chorób krążenia (zmniejszanie ryzyka zawału) została już dobrze udokumentowana.


Mistify zawiera również naturalną witaminę B6, poprawiającą przyswajanie magnezu i działąjącą krwiotwórczo. Innym prozdrowotnym składnikiem suplemntu jest bezkofeinowy wyciąg z zielonej herbaty o powszechnie znanych, prozdrowotnych właściwościach. Wiele doniesień wskazuje na profilaktycznie przeciwnowotworowe działanie antocyjanów. Wydaje się, że takie działanie związane jest z ich właściwościami antyoksydacyjnymi, a także z negatywnym wpływem na aktywność jednego z enzymów, który ulega nadwydzielaniu w wielu nowotworach nabłonkowych. Wykazano również inne mechanizmy molekularne antynowotworowego działania antocyjanów.

Badania z ostatnich lat pokazują też, że antocyjany hamują zaburzenia pamięci i funkcji motorycznych związane z podeszłym wiekiem. Wszystko to sprawia, że Mistify stanowi doskonale uzupełnia i wzmacnia prozdrowotne właściwości ProArgi 9 Plus, który wprawdzie również zawiera wiele naturalnych ekstraktów, jednak w mniejszej ilości i z pewnością nie wszystkie, jakie ma do zaoferowania Mistify. Polecamy więc każdemu, kto stosuje lub zamierza stosować ProArgi 9 Plus wypicie dodatkowo każdego dnia kilkudziesięciu mililitrów tego wyjątkowego napoju.

 

 

 

Laboratoria i klinika NSP/Synergy 

 

Firma Synergy WorldWide nieustannie pracuje nad udoskonaleniem produktów i procesem ich wytwarzania. Wkrótce dodany zostanie kolejny, fundamentalny element do procesów produkcji i dystrybucji – testy kliniczne.

W nadchodzącym roku Synergy WorldWide i Nature’s Sunshine zaczną korzystać z nowo powstałych laboratoriów badawczych w dziedzinie chemii i biologii molekularnej, a także nowej kliniki. Obiekty te położone są w Lehi, w stanie Utah (USA).
Nasza klinika będzie odgrywać kluczową rolę, ponieważ będziemy mogli wykazać i udowodnić, że nasze produkty działają w ludzkim organizmie - powiedział dr Matthew Tripp, Dyrektor ds. Naukowych Nature’s Sunshine i Synergy WorldWide.

 

 

 

 

Nowi członkowie Zespołu Doradczego ds. Medycznych i Naukowych 

W skład Zespołu Doradczego ds. Medycznych i Naukowych Nature’s Sunshine i Synergy WorldWide wchodzą najlepsi specjaliści i naukowcy. Członkowie MSAB (ang.) są przedstawicielami środowiska czynnych zawodowo lekarzy, badaczy oraz naukowców z doświadczeniem w opracowywani innowacyjnych i skutecznych produktów dla Nature’s Sunshine oraz Synergy.Dr med. Luis N. Pacheco
Dr med. Luis N. Pacheco jest jednym z najbardziej znanych lekarzy w społeczności latynoamerykańskiej w USA. Specjalista w zakresie medycyny rodzinnej, prowadzący aktywną praktykę medyczną w południowej Kalifornii. Dr. Pacheco pełni rolę profesora nadzwyczajnego medycyny klinicznej w Szkole Medycznej Keck w Departamencie Pediatrii na Uniwersytecie Południowej Kalifornii.

Pacheco ma na swoim koncie liczne wyróżnienia w dziedzinie medycyny. Uzyskał Certyfikat Rozszerzonych Kwalifikacji (CAQ) w zakresie medycyny sportowej oraz status członka Amerykańskiej Akademii Lekarzy Rodzinnych. Uznany został Wybitnym Nauczycielem w Szkole Medycznej USC. Za swoją pracę z Amerykańskim Stowarzyszeniem Młodzieżowej Piłki Nożnej (ang. American Youth Soccer Association - AYSO) otrzymał oficjalne uznanie Kongresu. Cieszy się uznaniem Amerykańskiego Stowarzyszenia Diabetyków.

Dr. Pacheco ukończył specjalizację w medycynie rodzinnej na USC. Uzyskał tytuł doktora na Centralnym Uniwersytecie w Portoryko i odbył staże medyczne na uniwersytetach Harvarda, Tufts i w Bostonie. Uzyskał tytuł licencjata w dziedzinie biologii na Uniwersytecie Columbia.


Nigel Gericke, M.B.B.Ch.
Dr Nigel Gericke to etnobotanik i etnofarmakolog, specjalizujący się w dokumentacji, odkrywaniu, innowacji i opracowywaniu unikalnych produktów na bazie roślin jadalnych i leczniczych. Interesuje się szczególnie kwestią substancji fitochemicznych wpływających na centralny układ nerwowy oraz poszukiwaniu remediów na choroby tropikalne takie jak malaria.

Gericke przeprowadził w ciągu 20 lat obszerne badania nad roślinami afrykańskimi. Jest ekspertem specjalizującym się w ich zastosowaniu jako żywności i leków pochodzenia roślinnego oraz opracowywaniu i komercjalizacji, izolowaniu składników aktywnych, badaniu biologii molekularnej i kierowaniu badaniami klinicznymi weryfikującymi bezpieczeństwo i skuteczność roślin.

Dr Gericke jest dyrektorem-założycielem H, G & H Pharmaceuticals, Ltd. w Republice Południowej Afryki. Jest również dyrektorem-założycielem i CEO Integral Bioceuticals, Ltd., pioniersko wprowadzającej nowe składniki bioaktywne, ekstrakty i związki wyizolowane z afrykańskich zasobów biologicznych. Pełnił też rolę szefa ds. etnobotaniki w Esperanza Medicines Foundation oraz dyrektora-założyciela Phyto Nova, Ltd.

Dr Gericke posiada liczne patenty dotyczące rozmaitych związków i ekstraktów roślinnych zarówno w USA, jak i innych krajach. Jest współautorem Afrykańskiej Farmakopei Zielarskiej. Jego badania publikowane były w licznych prestiżowych czasopismach, w tym w Neuropsychopharmacology, Journal of Alternative and Complementary Medicine, Planta Medica, Biochemical Systematics and Ecology, Journal of Botany oraz Journal of Ethnopharmacology. Prezentuje swe odkrycia na całym świecie.

Gericke skończył studia na Uniwersytecie Witwatersrand w Johannesburgu i uzyskał tytuł licencjata medycyny i chirurgii (M.B.B.Ch.) w 1984. Posiada również tytuły licencjata w dziedzinie botaniki i zoologii uzyskane na tym samym uniwersytecie.Dr med. Hani C. Soudah
Dr Hani Soudah pełni rolę profesora nadzwyczajnego medycyny wewnętrznej w Szkole Medycznej Uniwersytetu Waszyngtońskiego oraz wizytującego profesora nadzwyczajnego w Szkole Medycznej Uniwersytetu w Nanjing. Jako doktor medycyny wewnętrznej jest ekspertem ds. walki z otyłością.

Efekty jego badań publikowane były w szeregu prestiżowych czasopism naukowych, w tym The New England Journal of Medicine, Gastroenterology, The Journal of Pharmacology and Experimental Therapeutics, The American Journal of Physiology i innych.

Dr Soudah ukończył staż i specjalizację w medycynie wewnętrznej w szpitalu Barnes Szkoły Medycznej Uniwersytetu Waszyngtońskiego. Wcześniej odbył podyplomowe stypendium badawcze na Wydziale Gastroenterologii w Departamencie Medycyny Wewnętrznej Uniwersytetu Michigan w Ann Arbor. Ukończył staże rotacyjne w zakresie medycyny i chirurgii w Uniwersyteckim Centrum Medycznym Hamburg-Eppendorf oraz Szpitalu Ogólnym Altona w Hamburgu, gdzie wcześniej uzyskał tytuł licencjata. Dr Soudah jest również posiadaczem doktoratu z medycyny uzyskanego w Szkole Medycznej na Uniwersytecie Hamburskim.


Dr med. Ingrum W. Bankston
Dr Ingrum W. Bankston jest ekspertem w zakresie urologii i jest czynnym chirurgiem w Centrum Urologii Tuscaloosa w stanie Alabama. Stosując Equolibrium u mężczyzn w swojej praktyce zawodowej pomógł NSP dokładniej zrozumieć sposób działania produktu.

Bankston pełni obecnie funkcję profesora nadzwyczajnego medycyny klinicznej w Departamencie Chirurgii Uniwersytetu Alabamy i od roku 2006 pełni rolę Przewodniczącego Towarzystwa Urologicznego stanu Alabama.

Dr Bankston uzyskał dyplom w zakresie medycyny na Uniwersytecie Alabamy w Birmingham (UAB), gdzie wcześniej odbył studia licencjackie. Odbył także staż w zakresie chirurgii ogólnej w Fundacji Ochsnera w Luizjanie oraz specjalizację na Wydziale Urologii UAB.

 

 

 

Synergy WorldWide najzdrowszą firmą w USA! 

 

Po raz siódmy z rzędu Synergy/Nature’s Sunshine została uznana przez Interactive Health za jedną z „Najzdrowszych firm w Ameryce."

Organizacja Interactive Health (IHS) każdego roku ocenia ponad 1400 firm z branży prozdrowotnej. W 2013 r. w Stanach Zjednoczonych jedynie 68 z nich zdołało uzyskać to prestiżowe wyróżnienie. NSP/Synergy jest jedną z zaledwie trzech firm w USA, która otrzymała to wyróżnienie po raz siódmy z rzędu!

Jesteśmy dumni, że ponownie przyznajemy Nature’s Sunshine i Synery nagrodę dla Najzdrowszych Firm w Ameryce - skomentował Joseph O’Brien - prezes i dyrektor zarządzający Interactive Health. Organizacje te stworzyły kulturę zdrowia, która wykracza poza wspieranie pracowników w stanie ryzyka w odzyskiwaniu zdrowia. Znalazły one kreatywne sposoby, aby osiąganie dobrej formy indywidualnie i w ramach firmy stało się przyjemne - ocenił.

Przypominamy, że misją firmy Synergy WorldWide jest zmieniać życie ludzi na całym świecie dostarczając najbardziej innowacyjnych i najwyższej jakości rozwiązań w zakresie zdrowia. Częścią tej misji jest zachęcanie pracowników do prowadzenia zdrowszego stylu życia.

Kultura zdrowia Synergy obejmuje szerokie spektrum programów realizowanych w ciągu całego roku, 
m.in. takich jak:
 • 12-tygodniowe Wyzwanie Fitness
 • coroczny bieg/marsz 5K Fun Run/Walk
 • program spacerowy "Walktober" (Spacerowy październik)
 • refundacja siłowni
 • coroczny targ zdrowia
 • darmowe produkty firmy i wiele więcej

Pracownicy dokonują wyboru i formy aktywności wedle własnego uznania i są za to wynagradzani. Znaczna liczba pracowników Nature’s Sunshine i Synergy odnotowała poprawę w najważniejszych obszarach zdrowia, w tym obniżenie ciśnienia krwi, niższy poziom cholesterolu LDL i trójglicerydów oraz wyższy poziom glukozy we krwi.

Dyrektor zarządzający NSP, Greg Probert, wyraził zadowolenie. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że należymy do najzdrowszych firm w Ameryce, - powiedział. To wyróżnienie potwierdza nasze ciągłe i wytrwałe dążenie do zdrowia. Nasi pracownicy biorą odpowiedzialność za swoje zdrowie. Pracują nad zachowaniem doskonałego zdrowia korzystając z programu wellness oraz innych narzędzi i przywilejów. Jesteśmy niezwykle dumni, że ponownie zakwalifikowaliśmy się do otrzymania tej nagrody.

Christine Frazier, menedżer ds. przywilejów ubezpieczeniowych i wellness w NSP, twierdzi: Nature’s Sunshine/Synergy WorldWide należy do naprawdę elitarnego grona, które zdołało uzyskać ten status. Jako zespół razem stajemy się zdrowsi i pomagamy ludziom, aby z czasem również tacy się stawali. A poza tym zdrowi pracownicy mogą sprawić, że firma będzie silniejsza i bardziej produktywna. Nie poprzestajemy na gadaniu dla gadania, ale wykonujemy konkretny ruch, aby się rozruszać.

 

 

Działanie witaminy D 


Układ kostny
Witamina D ma istotny wpływ na metabolizm kości. Niedobór u dorosłych wywołuje bóle kostne i osteoporozę. Witamina pomaga też w zwalczaniu próchnicy przez układ odpornościowy, aktywując białka obronne.

Układ nerwowy i mięśniowy
Witamina D ma pozytywny wpływ na układ mięśniowy i nerwowy. Pozwala zwiększyć masę mięśniową i siłę mięśni. Regeneruje neurony. Niedobór prowadzi do mialgii i miopatii. Wykazano również związek między stężeniem witaminy D we krwi a zaburzeniami snu.

Układ immunologiczny
Witamina D ma działanie immunomodulujące i pośrednio przeciwbakteryjne. Badania wykazały, że suplementacja D u osób z cukrzycą typu 2 poprawia wydzielenie insuliny i tolerancję glukozy. Witamina wspomaga też komórki szpiku kostnego pełniące funkcje obronne.
W stwardnieniu rozsianym braki witaminy D powodują zaostrzenie objawów choroby. Wyższy poziom witaminy we krwi zmniejsza ryzyko zachorowania na SM.
Według badań przeprowadzonych na 17 tys. osób wyższy poziom witaminy D nie wpływa co prawda na całkowitą liczbę zgonów z powodu raka, ale osoby z wyższym poziomem ponoszą mniejsze ryzyko zachorowania na raka jelita grubego.
Po przeanalizowaniu 18 wyników badań, w których łącznie wzięło udział 57 tys. ludzi okazało się, że wśród przyjmujących witaminę D w średniej dawce 528 j.m. śmiertelność zmalała o około 7%.
Niektóre badania pokazują, że witamina D może zmniejszyć ryzyko zachorowań na grypę. Sezonowa zmienność poziomu witaminy D (wywołana zmiennością nasłonecznienia) wiąże się także z sezonowością zapadania na tę chorobę.

Układ krążenia
Niedobór witaminy D wpływa pośrednio na ryzyko rozwoju nadciśnienia tętniczego i niewydolności serca.

Układ rozrodczy
Witamina D oddziałuje na układ rozrodczy zwiększając spermatogenezę i rozrodczość.

Działania metaboliczne
Witamina stymuluje zdolność do regeneracji wątroby.

Źródło: wikipedia.pl

Witamina D jest jednym ze składników ProArgi 9 Plus. Jedna saszetka zaspokaja 100% dziennego zapotrzebowania organizmu.
Mathias Brändle pobił rekord UCI! 
Zawodowy austriacki kolarz Mathias Brändle (24 l.), pierwszoplanowy członek sponsorowanego przez Synergy zespołu IAM Cycling, pobił rekord Międzynarodowej Unii Kolarskiej (UCI) przejeżdżając 51,852 km w ciągu jednej godziny. Poprzedni rekord należał do Jensa Voigta i wynosił 0,742 km mniej.

Brändle zrealizował swój cel na oczach 900 widzów na 200-metrowym torze Światowego Centrum Kolarstwa w Szwajcarii.

Im bliżej do końca tej godziny, tym łatwiej, bo wiesz, że koniec jest już blisko i możesz pokonać ból, - powiedział Brändle. Najpierw, przez 30 minut, byłem pewny, że dam radę, ale potem przyszedł trudny moment. Miałem nadzieję, że go przetrzymam i w ostatecznym rozrachunku udało mi się. Bardzo się z tego cieszę.


Zawodowi sportowcy tacy jak Brändle stosują produkty Synergy, aby osiągnąć jeszcze lepsze rezultaty oraz poziom, jaki pokazał Brändle w swej rekordowej jeździe.
W wywiadzie przeprowadzonym przez Dyrektora Generalnego Synergy Skandynawia Bengta Emanuelssona, Brändle powiedział, że docenia to, co ProArgi-9+ zrobił dla jego zdrowia i sprawności fizycznej we wszystkich aspektach kolarstwa, ale szczególną radość daje mu wpływ tego produktu na wyniki, jakie osiąga w wyścigach.

W wyścigach etapowych ProArgi-9+ pomaga mi utrzymać właściwe działanie mięśni – pomaga walczyć ze zmęczeniem i wyczerpaniem. - twierdzi Brändle. Również to sprawia różnicę.

Firma Synergy WorldWide ma zaszczyt wspierać sportowców takich jak Mathias Brändle. Gratulacje!

Witamina K w nowej formule ProArgi 9+ Badania prowadzone w Rotterdamie potwierdziły ochronne działanie witaminy K2 na serce. Dziesięcioletnie próby pozwalają stwierdzić, że przyjmowanie wysokich ilości witaminy K2 radykalnie zmniejsza ryzyko występowania chorób serca. Niedobór witaminy K2, prowadzi do znacznego upośledzenia funkcji biologicznej białek MGP, najsilniejszego enzymu hamującego zwapnienie naczyń krwionośnych a więc tym samym miażdżycę.

Wiele badań klinicznych i laboratoryjnych ukazało bezpośredni związek między niedoborem witaminy K2 a zaburzeniami układu kostnego. Stwierdzono też, że witamina ta pomaga utrzymać gęstość kości u kobiet po menopauzie, stanowiąc czynnik poprawy mineralizacji kości i szerokości szyjki kości udowej. Witamina K2 działa również korzystnie w chorobach reumatycznych (RZS), pomagając w zmniejszaniu stanu zapalnego stawów. Inne źródła dostarczają danych o korzystnym wpływie witaminy K2 w przypadkach jadłowstrętu psychicznego (anoreksji), udarów, choroby Alzheimera, choroba Parkinsona, oraz pierwotnej żółciowej marskości wątroby.

ProArgi 9 Plus w nowej formule zawiera witaminę K2 w ilości równej 27% dziennego zapotrzebowania naszego organizmu.
 Arginina a kondycja włosów Badacze z Mayo Clinic przypominają, że arginina jest potrzebna naszemu organizmowi do produkcji melaniny - barwnika odpowiedzialnego za kolor włosów i skóry. Niewystarczający poziom l-argininy może prowadzić do osłabienia i wypadania włosów.Interesujące badania prowadzono też na Wolnym Uniwersytecie Berlińskim. Od dawna wiadomo było, że arginina niezbędna jest w organizmie ludzkim do syntezy tlenku azotu (NO). Teraz naukowcy z Berlina wykazali związek kondycji włosów z tlenkiem azotu. Okazuje się, NO bierze udział w regulacji aktywności mieszków włosowych, przez co wpływa na wzrost i zachowaniu włosów w dobrym zdrowiu. Udział l-argininy w ochronie koloru włosów potwierdzają też odkrycia japońskiego naukowca Eiko Oshimury. Wyniki badań posłużyły za materiał do napisania artykułu w Journal of Cosmetic Science. Czytamy tam, że arginina występuje i odgrywa istotną rolę we włóknach
włosa. Jej niedobór w oczywisty sposób pogarsza więc kondycję włosów.

Źródło:
 • Nitric oxide in the human hair follicle: constitutive and dihydrotestosterone-induced nitric oxide synthase expression and NO production in dermal papilla cells.
  Journal of Molecular Medicine, Volume  81, Number 2, Pages 110-117 
 • Mayo Clinic: Arginine: Effects of arginine on hair damage via oxidative coloring process.
  Journal of Cosmetic Science, VOL 55; SUPP, pages S155-S170


Synergy Europe oficjalnym sponsorem IAM Cycling Bengt Emanuelsson, Dyrektor Generalny Synergy Scandinavia, poinformował podczas konferencji firmowej w Barcelonie o współpracy Synergy ze sportowcami zawodowymi jak i amatorami. Synergy jest teraz oficjalnym sponsorem zarejestrowanej w Szwajcarii grupy IAM Cycling , należącej do dywizji UCI Professional Continental i biorącej udział w Tour de France 2014!Zespół IAM Cycling składa się z 25 doskonałych kolarzy należących do światowej czołówki. Sportowcy IAM Cycling od pierwszego dnia stosowania poczuli moc produktów Synergy. Mają do nich zaufanie, stosują je przed i w czasie ćwiczeń na siłowni, podczas treningu szosowego, w zawodach a nawet w czasie odpoczynku i regeneracji. Kolarze każdego dnia korzystają z zestawu V3 i z entuzjazmem czekają na nowo wprowadzone produkty Synergy, w tym e9 oraz wzbogaconą recepturę ProArgi-9+.

W wyścigach etapowych, ProArgi-9+ pomaga mi zachować właściwe funkcjonowanie mięśni, walczyć ze zmęczeniem i wyczerpaniem - powiedział Matthias Brändle, zawodowy kolarz z grupy IAM Cycling i mistrz Austrii. Na tym właśnie polega różnica.

Należące do grupy torby na posiłki oraz rowery
zostały obrandowane logo Synergy V3.
System Vital3 i pozostałe suplementy zostały opracowane w taki sposób, aby ludzie w dowolnym wieku i o dowolnym stylu życia, także sportowcy, mogli osiągać wyniki na najwyższym poziomie.  

 

 

Dr Sang Geon Kim - Nowy Członek Zespołu Doradczego ds. Medycznych i Naukowych Dr Sang Geon Kim, Ph.D. z Korei Południowej dołączył do Zespołu Doradczego ds. Medycznych i Naukowych NSP i Synergy. Jako profesor pracujący aktualnie w Seulu, dr Kim wnosi spore doświadczenie i profesjonalizm na światowym poziomie.

Zasilenie Zespołu Doradczego przez doktora Kima pomoże udoskonalić naszą strategię rozwoju produktów, polegającą na wykorzystaniu własności intelektualnej bazującej na dorobku nauki, aby mogła mierzyć się z najpowszechniejszymi obecnie problemami zdrowotnymi, powiedział Gregory L. Probert, Prezes i CEO Synergy/NSP. Jesteśmy przekonani, że rozległe badania, które dr Kim przeprowadził na polu dysfunkcji metabolicznych pozwolą mu odebrać bezcenną rolę w dziedzinie rozwoju naszych produktów. Cieszymy się z tej współpracy i z nadzieją oczekujemy na profesjonalizm, jaki wnosi do naszej firmy. 

Dr Matt Tripp, Dyrektor ds. Naukowych Synergy/NSP, dodał od siebie: Bogate doświadczenie badawcze oraz wiedza doktora Kima stanowić będą niezwykłą wartość pomagając doprowadzić nas do nowych odkryć i innowacji.

Doświadczenie zawodowe

Dr Kim ma na koncie wiele osiągnięć. W 2010 r. został uhonorowany przez Prezydenta Republiki Korei oraz Ministra Zdrowia i Opieki Społecznej. Wcześniej w tym samym roku Ministerstwo Nauki i Edukacji ogłosiło go „Naukowcem Miesiąca”. Wśród wielu odznaczeń warto wspomnieć, że w 2008 r. otrzymał Najwyższą Nagrodę w zakresie Farmakologii z rąk Koreańskiego Towarzystwa Farmakologicznego. Ponad 200 publikacji dra Kima pojawiło się w cenionych czasopismach naukowych. Osobiście wykształcił w swoim laboratorium ponad 100 studentów przygotowujących prace magisterskie i doktorskie.

Dr Kim pełni obecnie funkcję Wicedyrektora Instytutu Badawczego Nauk Farmakologicznych na Narodowym Uniwersytecie w Seulu. Jest też Dyrektorem Centrum Badań nad Innowacyjnymi Lekami w walce ze Schorzeniami Metabolicznymi i Zapalnymi (IDRC – ang. Innovative Drug Research Center for Metabolic and Inflammatory Disease) i pracuje jako profesor w Kolegium Farmacji na tym samym uniwersytecie. Ponadto, zasiada w Zespole Doradczym ds. Toksykologii Koreańskiej Agencji Żywności i Leków. Poprzednio obejmował stanowisko Dyrektora Instytutu Zasobów Zwierząt Laboratoryjnych, a także Prodziekana Kolegium Farmacji również w Seulu.

Dr Kim obronił doktorat w Szkole Medycznej Uniwersytetu Północnowschodniego w Chicago. Zarówno tytuł magistra w dziedzinie farmakologii, jak też licencjata w dziedzinie farmacji uzyskał na Narodowym Uniwersytecie w Seulu.

Z radością dołączam do Nature's Sunshine Products jako członek Zespołu Doradczego ds. Medycznych i Naukowych firmy. Chętnie udostępnię swoje badania nad dysfunkcjami metabolicznymi. Wiem, że mogą odegrać istotną rolę w rozwoju najnowocześniejszych produktów mogących poprawić zdrowie milionów ludzi na całym świecie. - powiedział Kim
Zewnętrzne działanie chlorofilu Chlorofil alkalizuje otoczenie i ma zdolność neutralizowania toksyn, na przykład produktów przemiany materii bakterii. Zawdzięczamy temu jego działanie przeciwzapalne i bakteriostatyczne. Zastosowany w postaci płukanek, okładów lub innych metod aplikacji miejscowych chlorofil potrafi:

 • przeciwdziałać stanom zapalnym jamy ustnej: bólom gardła z ropotokiem, zapaleniom dziąseł;
 • działać profilaktycznie i wspomagać leczenie chorób dziąseł a nawet ograniczać rozwój próchnicy;
 • zmniejszać ilość wydzielin i poprawiać naturalne oczyszczanie nosa w czasie przeziębień;
 • istotnie ograniczać przykre zapach z ust;
 • przyspieszać proces gojenia się ran i owrzodzeń przez tworzenie środowiska niekorzystnego dla bakterii.

Okazuje się więc, że chlorofil potrafi oczyszczać nie tylko wewnętrznie ale i zewnętrznie.
Drużyna Synergy w 200-milowej sztafecieDrużyna “RG9 Pros”: Howard Hannemann, Ryan Wright, Aaron McCain, Kristen Barker, Catherine Bennett, Ryan Lindahl, Chaz Liddle, Jake Rothfels, Mindee Waldron, Aaron Washenko, Ann Vest, Jerry Craner.

Grupa 12 pracowników z centrali Synergy WorldWide w stanie Utah (USA) wyruszyła na szlak majestatycznego pasma górskiego Wasatch w Utah. Wybrali się w drogę, zaopatrzeni w zapasy Proargi-9 +, napoju energetycznego e9 oraz zestawy SLMsmart, dzięki czemu to wyzwanie stało się jeszcze bardziej intensywne i niezapomniane. Każdy zawodnik miał za zadanie ukończyć trzy etapy wyścigu, nie zważając na trudności związane z upałem oraz wymagającymi warunkami stromych i kamienistych dróg.

Drużyna Synergy, “RG9 Pros”, ukończyła bieg, plasując się w rankingu Top 20 wszystkich uczestników!

Każdy zawodnik przesyła serdeczne podziękowanie firmie Synergy WorldWide, bez której ta impreza nie odbyłaby się. Jak twierdzi Jake Rothfels - Menedżer ds Marketingu: To niesamowite, że możemy być cześcią firmy, która promuje zdrowy i aktywny tryb życia. To była prawdziwa bomba energetyczna. Każdy z nas stanął na wysokości zadania, zmierzając się przede wszystkim z własnymi słabościami. To była dla mnie ogromna przyjemność brać udział w tym szalonym przedsięwzięciu, w tak doborowym towarzystwie. Dziękujemy niezmiernie firmie Synergy za wsparcie.
Prozdrowotne właściwości resweratrolu Resweratrol, powszechnie spotykany w czerwonych i fioletowych winogronach, jest substancją, zapewniającą skuteczną ochronę sercu.
Trwają badania mające za zadanie dowieść ogromnych korzyści zdrowotnych, płynących z resweratrolu. Już teraz wykazały one jednak, że dobrodziejstwa te sięgają daleko poza obszar zdrowia serca.

Oto niektóre z nadzwyczajnych właściwości prozdrowotnych resweratrolu:

Ochrona serca
Jak wspomniano powyżej, resweratrol stanowi silny wspomagacz układu krążenia. W badaniach resweratrol wykazał zdolność do poprawy rozszerzalności naczyń krwionośnych, co może ułatwić przepływ krwi. Większa średnica naczyń sprawia, że przez wszystkie partie ciała może przepływać więcej krwi - poprawia się ukrwienie organów.

Odchudzanie 
Badania przeprowadzone na University of Georgia wykazały, że resweratrol działa na organizm w dwojaki sposób istotnie wspomagając wysiłek odchudzania:
 • Znacznie zmniejsza zdolność komórek do przechowywania tłuszczu (o około 130%)
 • Powoduje, że komórki tłuszczowe rozpadają się w ilości 246% powyżej normy.

Regeneracja mięśni
Resweratrol jest silnym przeciwutleniaczem i wspiera komórki i organy w ich wysiłkach na rzecz oczyszczenia organizmu z kwasu moczowego i innych toksyn, dlatego skutecznie wspomaga organizm w regeneracji powysiłkowej mięśni.

Ochrona mózgu
Prace studialne na Uniwersytecie w Szwajcarii dowodzą, że resweratrol ma potężne zdolności zabezpieczania mózgu. Okazało się, że resweratrol pomaga oczyścić mózg z pozostałości uszkodzeń masy mózgowej i wolnych rodników.

Zwiększanie wydajności mózgu
Naukowcy uważają, że resweratrol może przyspieszyć nasze reakcje psychiczne. W brytyjskim badaniu, u studentów, którym podawano  resweratrol, przepływu krwi do mózgu zwiększył się o 200%.

Ochrona skóry
Badania pokazują, że resweratrol chroni skórę przed szkodliwym promieniowaniem UVB ze słońca.

Ochrona zapalna
Resweratrol jest silnym przeciwutleniaczem, zapewniającym ochronę przeciwzapalną przez neutralizację szkodliwego działania wolnych rodników w organizmie. Wolne rodniki, jeśli pozostają nienaruszona, mogą doprowadzić do stosownej reakcji zapalnej.

Resweratrol jest istotnym składnikiem ProArgi 9 Plus i Mistify firmy Synergy Worldwide.

Źródło:
http://www.divinecaroline.com/38/133178-10-miracle-healing-powers-grapes  
"Złoty OTIS 2014" dla ProArgi9+! Flagowy produkt firmy Synergy WorldWide - ProArgi 9+ otrzymał Nagrodę Zaufania Złoty OTIS 2014 w kategorii Debiut Roku.

Nagroda Zaufania ”Złoty OTIS” to pierwsze w historii prestiżowe wyróżnienie przyznawane przez konsumentów firmom farmaceutycznym za ich produkty. Genezą powstania Nagrody Zaufania „Złoty OTIS” była sytuacja panująca na rynku farmaceutycznym w 2002 roku. Pod wpływem reklam gwałtownie wzrastała wówczas sprzedaż leków bez recepty i pojawiały się pierwsze oznaki świadczące, że konsumenci nie potrafią odpowiedzialnie z nich korzystać, bo nie mają dostatecznych informacji na ich temat. Nagroda Zaufania „Złoty OTIS” spełnia trzy funkcje: edukacyjną, konsumencką i społeczną. (źródło: zlotyotis.pl) 
Zdobycie tej prestiżowej nagrody jest wielkim wyróżnieniem nie tylko dla ProArgi 9 Plus, ale też dla całej firmy Synergy. Potwierdza to wysoką jakość oraz bezpieczeństwo produktów. Każdego dnia coraz więcej osób dowiaduje się o możliwościach firmy Synergy WorldWide i przekonuje do produktów dzięki skuteczności działania.  


15 lat Synergy WorldWide! Rok 2014 jest szczególny, gdyż nasza firma obchodzi 15-lecie działalności!

W 1999 roku Dan Higginson założył Synergy WorldWide kierując się wizją, by pozostawić po sobie ślad i pomóc w tym innym. Zbudowana na zasadach uczciwości, jakości i stabilności, Synergy działa obecnie na 28 rynkach całego świata.

 

To jest fantastyczne - zauważa Higginson. Jestem bardzo zadowolony z tego, co budujemy wspólnie. Wierzę, że Synergy WorldWide jest niesamowitą firmą, jest solidna, zbudowana w oparciu o właściwe wartości, jestem też przekonany, że nasze najlepsze lata są jeszcze przed nami.

Partner Nature Sunshine - Synergy, została niedawno uznana przez magazyn Forbes za jedną z "najpewniejszych" amerykańskich firm. Od momentu powstania Synergy osiągnęła ogromny sukces w świecie marketingu sieciowego, dzięki unikalnemu planowi marketingowemu, zaawansowanym preparatom i reputacji niezrównanej jakości w produkcji. Jesteśmy dumni mogąc zaoferować możliwości rzadko spotykane w tej branży .

Synergy jest bramą do osiągnięcia wolności osobistej i niezależności finansowej
, mówi Higginson. Jeśli w pełni wykorzystasz tę możliwość, przekonasz się, że spotka Ciebie i Twoją rodzinę wiele dobrego. Wzywamy was do dokładnego zapoznania się ze wszystkim, co Synergy WorldWide ma do zaoferowania, prosząc, by przez przystąpienie do firmy i zaangażowanie zmienić swoje życie już dziś.

ProArgi-9+ polecany przez sportowców ProArgi-9+ stosowany jest przez sportowców, by skutecznie i legalnie wzmocnić ich kondycję. Suplement polecany jest przez atletów, którzy używali go podczas igrzysk i rozgrywek sportowych

ProArgi 9 Plus może być stosowany podczas igrzysk olimpijskich. Posiada certyfikat wystawiony przez Światową Agencję Antydopingową. Legalność stosowania ProArgi 9 Plus podczas zawodów sportowych potwierdzona jest również przez Międzynarodową Federację Kulturystyki i Fitness.

Opinia Serkana Cetina - kulturysty
Miałem to szczególne szczęście testować ProArgi 9+ jeszcze przed wprowadzeniem go na rynek europejski. Już po 4-tygodniowej fazie testowej moje spalanie tłuszczu polepszyło się niewiarygodnie. Krzywa wydajności podczas treningu szła stromo w górę a regeneracja stawała się coraz lepsza. Poza tym czułem się lepiej podczas treningu i przez cały dzień miałem więcej energii. Na tle wielu różnych suplementów, które stosowałem i wypróbowałem przez ostatnie 18 lat, ProArgi 9+ jest absolutnie jednym z najlepszych.


Opinia Jürgena Zäcka - triatlonisty
W czasie mojej kariery sportowej, największe sukcesy osiągałem „razem z argininą“. Poza sportową karierą, ProArgi 9+ pomaga mi utrzymać wysoki poziom sprawności fizycznej przy małym nakładzie treningu. Produkty Synergy dają mi energię na cały dzień i utrzymują witalność.


ProArgi-9+ w Physicians' Desk Reference Oficjalnie informujemy, że flagowy suplement diety firmy Synergy - ProArgi-9+ widnieje w tegorocznej edycji najpopularniejszego na świecie kompendium wiedzy o lekach Physicians' Desk Reference!

Od 1947 specjaliści medyczni z całego globu korzystają z przewodnika po lekach PDR jako wiarygodnego źródła na temat leków i substancji przepisywanych na receptę. Miło nam poinformować, że preparat ProArgi-9+ znalazł się w tak ważnej publikacji. Oznacza to, że większa grupa ludzi na całym świecie pozna korzyści płynące z suplementacji ProArgi.

Przewodnik PDR można znaleźć w prawie każdym gabinecie lekarskim, aptece, szpitalu lub bibliotece. Ze wszystkich dostępnych publikacji medycznych właśnie ta jest najbardziej aktualna oraz cieszy się największym szacunkiem i popularnością. W ostatnim czasie udostępnione zostały wygodne w użytku elektroniczne wersje przewodnika PDR. Zarówno wersje drukowane, jak i elektroniczne zawierają informacje o preparacie ProArgi-9+, w tym instrukcje dawkowania oraz zdjęcia.

Umowa Synergy z PZSS Wspieramy polskich sportowców!

W listopadzie pisaliśmy, że Synergy została oficjalnym partnerem Polskiego Związku Biathlonowego. W styczniu dołączyła do nas kolejna dyscyplina sportowa - strzelectwo. Bardzo się cieszymy, że kolejny polski związek sportowy stosuje produkty Synergy, przede wszystkim ProArgi-9+. Oficjalnie wspieramy kadrę narodową tej dyscypliny, w tym jej gwiazdę Sylwię Bogacką - srebrną medalistkę igrzysk olimpijskich Londyn 2012.


Krótka notatka prasowa wraz z banerem Synergy są już zawieszone na stronie Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego.Jak zacząć zarabiać w Synergy? Serdecznie witamy Państwa w Nowym Roku!
Jesteśmy w okresie podejmowania nowych wyzwań i decyzji. Na pewno zastanawiacie się Państwo czy rzeczywiście można tak łatwo zarabiać pieniądze lub po prostu mieć darmowe produkty Synergy, jak zapewne już słyszeliście w swoim otoczeniu. Postaramy się wyjaśnić Państwu tę kwestię, odpowiadając na najczęściej zadawane pytania.


1. Czy i ile muszę zainwestować na początku współpracy?
Aby rozpocząć współpracę biznesową, należy zakupić firmowy pakiet startowy w cenie 380-390 zł. W skład pakietu wchodzi zestaw suplementów oraz komplet materiałów informacyjno-promocyjnych. Zaznaczmy, że suplementy można odsprzedać wycofując tym samym poniesiony nakład inwestycyjny.

2. Czy jestem zobowiązany/a do comiesięcznego zakupu produktów?
Tak. Aby otrzymać prowizję, Partner Synergy powinien każdego miesiąca zakupić produkty o wartości minimum 70 punktów CV (324-364 zł). Pakiet ten można skonsumować we własnym zakresie lub odsprzedać częściowo lub w całości. Taką kwalifikację miesięczną może za Państwa wykonać klient niezainteresowany rejestracją, tylko zakupem konsumenckim. Jeśli taka osoba zostanie wpisana, zamówienie (minimum 70CV) będzie zaliczone jako Państwa zakup osobisty.

3. Czym jest i jakie korzyści daje comiesięczna automatyczna dostawa produktów?
Automatyczna dostawa produktów tzw. autoship to stałe zlecenie wysyłki wybranego pakietu produktów określonego dnia miesiąca: 1, 5, 10, 15 lub 20. Pierwszą i najważniejszą korzyścią jest niższa o 10% cena wszelkich zamawianych produktów. Cennik dla Partnerów korzystających z autowysyłki dostępny jest tutaj: cennik. Drugą zaletą systemu jest zagwarantowany udział w promocjach firmowych, np. Bonus 2x2 o którym napiszemy wkrótce. Innym plusem jest możliwość prywatnych (jeden na jeden) konsultacji telefonicznych lub Skype w zakresie współpracy.

4. Jak zarobić pierwsze pieniądze w Synergy Polska?
Pierwsze pieniądze można zarobić na bezpośredniej odsprzedaży pakietu lub na zarejestrowaniu z własnego polecenia tzw. Klienta Preferowanego. W tym przypadku otrzymacie Państwo prowizję w wysokości max 25% wartości pakietu netto. Jeśli nie wykonaliście Państwo własnej kwalifikacji miesięcznej, pierwszy klient Preferowany wykona ją za Państwa. W tym wypadku pierwsze pieniądze zarobicie rejestrując drugiego klienta. Inną metodą zarabiania jest rejestrowanie własnych współpracowników w programie partnerskim. Za samą rejestrację otrzymacie Państwo premię startową zależną od pakietu startowego (45 zł za pakiet 70CV, 90 zł za pakiet 120CV itd.). Zaletą współpracy partnerskiej są dodatkowe prowizje wynikające z planu marketingowego firmy (zakładka Współpraca). Przypominamy - aby otrzymać uzyskaną prowizję należy spełnić wymóg miesięcznej kwalifikacji o których pisaliśmy powyżej. Synergy wypłaci Państwu prowizję z zamówień Państwa partnerów jak również ich współpracowników i klientów (szczegóły w zakładce Współpraca).

5. Dlaczego warto jest współpracować z firmą Synergy WorldWide?
Firma Synergy istnieje 15 lat. Działa z powodzeniem w 28 krajach na całym świecie. Jest notowana na giełdzie i cieszy się nieposzlakowaną opinią. Produkty Synergy od lat znajdują uznanie i są polecane na całym świecie. Od kilkunastu miesięcy firma działa oficjalnie w Polsce, przeżywając dynamiczny rozwój. Wszystko to sprawia, że mamy gwarancję możliwości wieloletniej, owocnej współpracy. Synergy ma dwa niewątpliwe atuty: najwyższej jakości produkty oraz przejrzysty i niezwykle korzystny dla współpracowników plan marketingowy. W Polsce systematycznie organizowane są cykle spotkań, szkoleń, wyjazdów, co pomoże Państwu budować własny biznes i dobre relacje z partnerami. Jest oczywiste, że firma nigdy nie miała i nie ma problemów z wypłatą prowizji swoim partnerom.

Jesteśmy przekonani, że powyższe informacje rozwiały większość Państwa wątpliwości, co sprawi, że chętnie rozpoczniecie współpracę z nami. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani rejestracją w naszej grupie dystrybucyjnej Synergy Club Polska, prosimy o kontakt telefoniczny bądź odwiedzenie zakładki Dystrybutor. Zapewniamy wszelką możliwą do uzyskania pomoc.

Synergy wspiera polskich biathlonistów 


 
Polski świat sportu zauważa produkty Synergy i chce z nich korzystać! Firma Synergy WorldWide została oficjalnym partnerem Polskiego Związku Biathlonowego. ProArgi 9+ wspiera aktualnie polską kadrę juniorów. Firmowy baner jest już zawieszony jest stronie Związku. Wkrótce przekażemy więcej informacji :)  

Nature’s Sunshine oraz Synergy WorldWide docenione przez "Forbes"! 
Na początku roku, magazyn Forbes opublikował listę 100 Najbardziej Godnych Zaufania Firm w Ameryce, umieszczając Nature’s Sunshine / Synergy WorldWide w kategorii „Micro-Cap”.* Według magazynu, firma Synergy znalazła się na tej liście ponieważ: „stanowi niezwykły przykład otwartości i uczciwości”.
Przedsiębiorstwa Nature’s Sunshine (NATR), firma-matka oraz partner Synergy WorldWide, są jedną z zaledwie czterech firm w całej kategorii „Farmacja” , które dostały się na tą prestiżową listę. Z posród czterech firm, Nature's Sunshine/Synergy otrzymała najwyższy wynik AGR (92 na 100)** oraz jest jedyną firmą zajmującą się sprzedażą bezpośrednią/MLM, która znalazła się w rankingu.

Jak tworzy się taką listę?

Forbes opiera się na rankingu GMI (Governance Metrics International) aby pomóc klasyfikować firmy w oparciu o skale wiarygodności. GMI bierze pod uwagę 60 różnych czynników z zakresu zarządzania oraz księgowości sądowej. Firmy najbardziej wiarygodne finansowo, z najniższą częstotliwością zdarzeń wysokiego ryzyka oraz te, które posiadają odpowiedni nadzór zarządu – znajdują się zazwyczaj najwyżej w rankingu. Inne czynniki wpływające na poziom w rankingu zawierają m.in. kary za nadmierne rekompensaty wykonawcze, dużą rotację kadry zarządzającej oraz wysoki poziom wynagrodzeń kierownictwa.

GMI weryfikuje ponad 8000 publicznie notowanych spółek kwartalnie przypisując ocenę ryzyka. Firmy znajdujące się na liście 100 najlepszych muszą posiadać kapitalizację giełdową na poziomie minimum 250.000.000 dolarów lub więcej. Nie mogą one dokonywać poprawek w dokumentach Komisji Papierów Wartościowych i Giełd, bez działań wykonawczych SEC i bez korekt materialnych.

Cieszymy się niezmiernie z tego wyróżnienia. Aby uzyskać więcej informacji na ten temat odwiedź http://www.forbes.com/sites/jacquelynsmith/2013/03/18/americas-100-most-trustworthy-companies/

Piszą o nas również w Network Magazynie:


* Micro-Cap – jest to rodzaj firm z niską kapitalizacją giełdową.
** AGR jest to ocena ryzyka w zarządzaniu i rachunkowości.
 
Synergy i NSP najzdrowszymi firmami w USA Firmy Synergy WorldWide oraz Nature’s Sunshine Products (NSP) już po raz szósty znalazły się na liście „Najzdrowszych Amerykańskich Firm w 2012 roku”, publikowanej w sieci przez organizację Interactive Health.
Synergy jest dumna z partnerstwa z NSP. Obie firmy są bardzo zaangażowane w promowanie i wspieranie zdrowego trybu życia swoich pracowników. Misja firmy, polegająca na polepszaniu samopoczucia ludzi na całym globie za pomocą produktów wysokiej jakości ma odzwierciedlenie w stanie zdrowia kadry pracowniczej.

Dzięki wielu programom motywacyjnym, Nature’s Sunshine Products stworzyła kulturę dobrego stanu zdrowia. Stosowanie się do tych programów, połączonych z dobrze skomponowaną dietą i ćwiczeniami fizycznymi, zapewnia pracownikom właściwą kondycję. Co więcej, wielu pracowników Synergy i NSP spożywa produkty każdego dnia.

Zapoznaj się z pełną listą firm tutaj  


ProArgi 9+ w publikacji PDR Specjaliści medyczni w USA korzystają z publikacji Physicians' Desk Reference (PDR), czyli corocznie aktualizowanego spisu leków. W 68. wydaniu przewodnika PDR, który opublikowany zostanie w 2014 r., po raz pierwszy znajdzie się preparat ProArgi 9 Plus. Każdy użytkownik PDR'a będzie mógł zapoznać się z pełnym opisem flagowego produktu Synergy wraz z informacjami prawnymi.

Publikacja ta jest dostępna jest dla wszystkich w księgarniach i bibliotekach naukowych. Dzięki temu informacja o produkcie dotrze do szerszego grona odbiorców. Dla ProArgi 9 Plus i Synergy Worldwide miejsce w takiej publikacji oznacza znacznie większe zainteresowanie potencjalnych odbiorców. Liczymy, że większy rozgłos zachęci kolejne osoby do zapoznania się z ProArgi 9+ i prowadzenia zdrowego trybu życia.  


Klient Preferowany czy Dystrybutor? Firma Synergy WorldWide oferuje swoje produkty w systemie Klienta Preferowanego oraz dla Dystrybutora. W odpowiedzi na listy klientów zamieszczamy charakterystykę powyższych instytucji, opisując zalety i różnice.

Klient Preferowany - zostaje nim osoba zainteresowana tylko i wyłącznie nabywaniem produktów. Zyskuje możliwość zakupów w cenach hurtowych (takich samych jak dystrybutor), ma również możliwość zakupów z rabatem 10% w systemie comiesięcznej autowysyłki. Klient widnieje w systemie firmy (posiada swój nr ID),
jednak nie może otrzymywać prowizji za polecanie produktów innym i większe zakupy.

Dystrybutor - zostaje nim osoba zainteresowana nabywaniem produktów, a także uzyskiwaniem korzyści z polecania produktów innym, odsprzedaży i budowania własnej grupy klientów i dystrybutorów. Zyskuje możliwość zakupów w cenach hurtowych, korzyści płynące z systemu comiesięcznej autowysyłki i dodatkowo możliwość uzyskania wszelkich prowizji towarzyszących prowadzeniu własnego biznesu Synergy, jakie oferuje firma. Pakiet startowy dla Dystrybutora zawiera dodatkowo zestaw dokumentów i materiałów promocyjnych w formie papierowej, CD i kluczu USB (filmy, zdjęcia, materiały PDF). Po rejestracji nowy Dystrybutor otrzymuje również dostęp do wirtualnego biura SynergyPulse, umożliwiającego wgląd do jego biznesu. Przez ten fakt podstawowy pakiet startowy Dystrybutora jest droższy o ok. 10% od zwykłego zamówienia klienckiego.

Jeśli jesteś zainteresowany/a wyłącznie produktem, zostań Klientem Preferowanym. Jeśli planujesz zaś biznes i chcesz współpracować z nami, zapisz się jako Dystrybutor. Najlepszym sposobem uzyskania odpowiedzi na wszelkie indywidualne pytania będzie kontakt telefoniczny pod nr: 796 799 766 do czego serdecznie zachęcamy.
Synergy i certyfikat NSF -- Wiadomość od Lyndy Hammons --

Za kilka tygodni 1 czerwca wspólnie z Wami będę uczestniczyć w oficjalnym Wielkim Otwarciu Synergy Worldwide Polska. Bardzo się cieszę, że będę mogła się z Wami podzielić się faktami, które sprawiają, że produkty Synergy są tak wyjątkowe. Jako Wiceprezes ds. Jakości wspólnie z całym moim zespołem pracujemy pilnie aby zapewnić najwyższą jakość i bezpieczeństwo każdego produktu oferowanego przez Synergy WorldWide.

Poza naszym własnym zobowiązaniem do jakości, nasz zakład produkcyjny posiada certyfikację NSF. Pozwólcie, że wyjaśnię co to dokładnie oznacza.

Wyjaśnienie zasad przyznania certyfikatu NSF

W roku 2010 firma Synergy otrzymała z NSF International certyfikat dobrej praktyki produkcyjnej NSF w zakresie zdrowia i bezpieczeństwa publicznego - Public Health i Safety Company™. NSF International jest to niedochodowa i pozarządowa organizacja - światowy lider w dziedzinie standardów w zakresie rozwoju, certyfikacji produktów, edukacji i zarządzania ryzykiem na rzecz ochrony zdrowia i bezpieczeństwa publicznego.

W ramach procesu certyfikacji nowoczesne zakłady produkcyjne firm Nature’s Sunshine i Synergy WorldWide przeszły szeroko zakrojony audyt prowadzony przez zespół pracowników NSF. Zespół ten dokonał inspekcji instalacji produkcyjnych, regulaminów i procedur oraz procesów produkcyjnych firmy Nature’s Sunshine. Aby zachować ten certyfikat, firma Nature’s Sunshine co roku przechodzi audyty NSF, które pozwalają nam pozostać w czołówce producentów branży suplementów diety.


Co to oznacza dla Synergy WorldWide?

NSF jest wiodącą, niezależną organizacją audytu zewnętrznego dla firm działających w sektorach zdrowia i bezpieczeństwa publicznego. Od lat Nature’s Sunshine twierdziła, że posiada najlepsze procesy, procedury i dokumentację, co umożliwiło Synergy WorldWide zapewnienie niezrównanej jakości produktów. Obecnie niezależna organizacja dokonała inspekcji tych zakładów i potwierdziła te twierdzenia. Niezależna certyfikacja NSF ma na celu dalsze:

 • zapewnianie firmie Synergy WorldWide przewagi konkurencyjnej na rynku globalnym,
 • zwiększanie naszej wiarygodności, dzięki temu, że NSF jest uznaną na świecie organizacją działającą w wielu branżach,
 • zwiększanie zaufania konsumentów, że NSF zapewnia pełną zgodność z nowymi regulacjami US FSA i że jest w każdej chwili przygotowana na audyt FDA. Firma Synergy WorldWide znalazła się na liście firm posiadających certyfikat zgodności z dobrymi praktykami produkcyjnymi podany na stronie internetowej NSF.

Do zobaczenia 1 czerwca na najważniejszym wydarzeniu Synergy Polska w tym roku w hotelu Narvil w Serocku.

Z pozdrowieniami
Lynda Hammons
Wiceprezes ds. jakości
 Współpraca z Synergy WorldWide - kopalnia możliwości!

Czy wiesz, że Synergy WorldWide oprócz najwyższej jakości suplementów diety oferuje również możliwość współpracy? Czym wyróżnia się Synergy spośród innych firm? Dowiedz się więcej i skorzystaj z pełnej oferty Synergy Club.

Synergy WorldWide jest firmą stabilną finansowo. Od przeszło 14 lat odnosi sukcesy na arenie międzynarodowej. Ponadto jest blisko związana z Nature's Sunshine Products – światowym potentem w dziedzinie suplementów diety, funkcjonującym na rynku ok. 40 lat! Już w tym miejscu możesz mieć pewność, że firma nie zamknie działalności z dnia na dzień. Są to podstawowe fakty, które należy uwzględnić przy podejmowaniu decyzji o współpracy.


Synergy WorldWide zatrudnia ekspertów i naukowców, z których każdy odpowiada za specyficzną dziedzinę badań, rozwoju oraz kontroli jakości. Co to oznacza w praktyce? Otrzymujesz produkty o najlepszych formułach i najwyższej jakości. Flagowe produkty wchodzące w skład systemu Vital3 znane są w kilkudziesięciu krajach świata. Największą popularnością cieszą się między innymi w Japonii, USA, Kanadzie, Niemczech i Norwegii.


Kolejnym powodem, dla którego warto nawiązać współpracę z Synergy, to jedyny w swoim rodzaju plan wynagradzania dystrybutorów Mega Match udostępniający siedem sposobów otrzymywania prowizji, w tym jedną niedostępną w żadnej innej firmie! Ponadto uczestnicy w poszczególnych krajach należą do tej samej sieci sprzedającej. W praktyce współpraca może być bardziej owocna. Kolejnym plusem Synergy są wypłaty na wszystkich poziomach, a więc możesz wpisywać swoich partnerów biznesowych w dowolnym miejscu organizacji, tak, aby było to jak najkorzystniejsze i dla nich i dla Ciebie.


Odwiedź koniecznie zakładkę Współpraca, by dowiedzieć się jakie możliwości daje Synergy Club. Jeśli chcesz przyłączyć się do Synergy WorldWide Polska już teraz, otwórz zakładkę Rejestracja. Masz pytania? Napisz do nas lub zadzwoń!
Czy produkty Synergy są "Organic"? 

 

Każdy z nas prawdopodobnie wie, że termin "organiczny" odnosi się do sposobu uprawy roślin, w którym nie wykorzystuje się żadnych syntetycznych substancji chemicznych.

Firma Synergy WorldWide pojęła zobowiązanie posiadania najlepszych suplementów. Dlatego, jeśli to tylko możliwe, kupowane są składniki "organiczne" certyfikowane. Niektórych składników nie można jednak certyfikować ekologicznie. Należą do nich głównie rośliny dziko rosnące, a więc nie uprawiane w certyfikowanych gospodarstwach rolnych. Tym samym rośliny te nie mogą być "organiczne". Otrzymujemy wiele ziół spoza Stanów Zjednoczonych. Jednak niewiele krajów poza USA ma jakiekolwiek normy certyfikacji ekologicznej. Naszymi partnerami są jedynie dostawcy spełniający nasze surowe normy jakościowe. Sprawdzamy zaplecze dostawców, by mieć pewność, że spełniają nasze standardy. Nasz własny obszerny audyt i surowe procesy testowania składników gwarantują, że nasze preparaty spełniają standardy ekologiczne.

Kupując produkty Synergy WorldWide masz 100% pewność, że nie zawierają one pozostałości z nawozów, pestycydów lub innych rodzajów zanieczyszczeń. Pamiętaj, że certyfikat ekologiczny od niezależnej organizacji nie musi oznaczać wysokiej jakości. Składniki "organic" mogą wciąż być zanieczyszczone przez skażone źródła wody u nieznanych hodowców. Prawdziwymi dowodami są wyniki badań, które Synergy przeprowadza według najsurowszych praktyk zapewniania jakości w branży. Możesz mieć pewność, że oferujemy Ci produkty najwyższej jakości z zachowaniem najwyższych standardów czystości.

 

 

Synergy WorldWide należy do DSA  

 

DSA - Stowarzyszenie Sprzedaży Bezpośredniej

Direct Selling Association (DSA), założone w 1910 roku, jest amerykańskim stowarzyszeniem firm, które produkują i sprzedają produkty oraz wykonują usługi oferowane konsumentom w systemie sprzedaży bezpośredniej. Do stowarzyszenia należy około 200 wiodących firm, w tym wiele znanych marek.
 

Misja Stowarzyszenia:  
Chronić, służyć i efektywnie promować firmy członkowskie i niezależnych ludzi biznesu, których te firmy reprezentują. Jednocześnie zapewnić, że sprzedaż produktów przez firmy członkowskie oraz grupy sprzedaży bezpośredniej prowadzone są najwyższym poziomie etyki w biznesie i w stosunku do konsumentów.
Stulecie DSA 1910-2010

Kamieniem węgielnym etycznych praktyk biznesowych i usług konsumpcyjnych jest Kodeks Etyczny DSA. Warunkiem dopuszczenia i kontynuowania członkostwa w Związku, jest zobowiązanie każdej firmy członkowskiej do przestrzegania kodeksowych norm i procedur.


Firma Synergy WorldWide jest od dawna członkiem stowarzyszenia Direct Selling Association!

 

 

 

 

Czy wszystkie suplementy są bezpieczne? Certyfikat NSF 

 

Czy wiesz, że ponad połowa dorosłych Amerykanów spożywa suplementy diety? W dynamicznym społeczeństwie suplementacja staje się niezbędna dla utrzymania dobrego stanu zdrowia. Suplementy dbają o równowagę ważnych składników, które normalnie byłyby utracone z powodu nieprawidłowego sposobu odżywiania.
Czy wiesz, że w ciągu ostatnich czterech lat jedna na dwie przeprowadzane kontrole FDA wykazała poważne naruszenia i nielegalne praktyki produkcji suplementów diety? Ponadto, w 2012 roku wykryto 84 nielegalne produkty, działające wzmacniająco i wpływające na masę mięśniową, zawierające niebezpieczne składniki, w tym sterydy, stymulanty i hormony. Wszystkie testowane produkty można było łatwo uzyskać w sklepach internetowych i tradycyjnych. Najbardziej przerażającym aspektem tego badania jest to, że składniki te nie zostały wymienione na etykietach produktów!  


Certyfikat NSF = Prawdziwy Wskaźnik Jakości i Zgodności 

Synergy WorldWide we współpracy z Nature’s Sunshine Products, inwestuje znaczne sumy pieniędzy i zasobów w gwarancję jakości swoich produktów. Certyfikat NSF oznacza wysoką jakość i bezpieczeństwo. W 2010 r. firma Synergy WorldWide otrzymała ten certyfikat. Kliknij tutaj, aby zobaczyć certyfikat NSF (j. angielski). Pijąc ProArgi 9 Plus, Mistify lub PhytoLife masz pewność, że spożywasz bezpieczny produkt, który został wcześniej przetestowany i zatwierdzony!

 

 

ProArgi 9 Plus w fitnessie 

 

ProArgi 9 Plus nie został stworzony wyłącznie z myślą o osobach z problemami natury zdrowotnej. Zawarte w nim: arginina, cytrulina i resveratrol służą znakomicie poprawie osiągów sportowych. Nasz produkt polecamy wszystkim osobom pragnącym poprawić swoją kondycję fizyczną, poprzez systematyczne ćwiczenia. Za sprawą ProArgi 9 Plus ćwiczenia będą przyjemniejsze, wzrośnie też Twoja wydolność, co przełoży się na lepsze efekty. Dodatkowo, wg wyników badań naukowych, l-arginina przyspiesza proces spalania tkanki tłuszczowej w trakcie wysiłku fizycznego. Sprawia też, że po ćwiczeniach szybciej przestaniemy odczuwać zmęczenie, dzięki lepszemu przepływowi krwi i szybszemu wydalaniu produktów przemiany materii.
ProArgi może być stosowany doraźnie na 30-60 minut przed podjęciem wysiłku, w tym przypadku przed treningiem.

 

 

 

 

Dlaczego warto jest pić ProArgi dwa razy dziennie?

 

Pozytywne efekty stosowania ProArgi rano są powszechnie znane: otrzymujemy „zastrzyk energii” działający lepiej i dłużej, niż popularna, poranna kawa. Czujemy się silniejsi, gotowi na sprostanie wyzwaniom każdego dnia. To pozytywne działanie ProArgi utrzymuje się przez wiele godzin. Po całym dniu pracy i obowiązków domowych dopada nas jednak uczucie zmęczenia. Zazwyczaj odczuwamy rozmaite bóle. To wszystko sprawia, że sen staje się niespokojny, przerywany oraz krótki. By temu zapobiec dobrze jest na godzinę przed zaśnięciem wypić drugą dawkę ProArgi 9 Plus. Arginina sprawi, że proces wypoczynku będzie szybszy i bardziej efektywny, a sen głębszy i spokojniejszy. Rano obudzimy się wypoczęci. 

Podsumowując, stosowanie ProArgi trzydzieści minut przed śniadaniem działa pobudzająco, energetyzująco. Dawka wieczorna, około godzinę przed snem działa wyciszająco i relaksująco. Dodatkową zaletą kuracji dwudawkowej jest efekt antystarzeniowy (anti-aging), wynikający z pobudzania wydzielania hormonu wzrostu w godzinach nocnych.

 

 

 

 

Chlorofil idealny na lato! 


Lato, czas wakacji, urlopów i wysokich temperatur. Podczas ciepłych letnich dni wzrasta zapotrzebowanie naszego organizmu na płyny, w szczególności u osób prowadzących intensywny, aktywny tryb życia w mieście. Warto jednak zwrócić uwagę, po co sięgamy, chcąc ugasić pragnienie.

Orzeźwiający napój powinien nie tylko zapewnić odpowiednie nawodnienie, ale też dostarczyć niezbędnych składników mineralnych potrzebnych organizmowi. Nadmierna potliwość skutkuje utratą cennych minerałów. Dlatego niedobór płynów należy uzupełnić dobrą wodą mineralną. Efekt oczyszczający organizm i odświeżający nas, zapewni dodatek chlorofilu PhytoLife.  

Otrzymamy w ten sposób napój o orzeźwiającym, miętowym smaku.

PhytoLife w domu:
Wlej do dzbanka dwie łyżki stołowe PhytoLife na litr wody mineralnej niegazowanej. Pij w ciągu dnia.

PhytoLife w terenie: 
Wystarczy dolać łyżkę stołową PhytoLife do standardowej, półlitrowej butelki z wodą mineralną. Polecane rowerzystom i biegaczom!

 

 

 

Nigdy więcej chorób serca - lektura godna polecenia 


Zachęcamy do lektury książki dr Ignarro - laureata Nagrody Nobla w dziedzinie medycyny.

Doktor Ignarro przedstawia w "Nigdy więcej chorób serca" prosty program zapobiegania skutkom starzenia się układu sercowo-naczyniowego poprzez wzmożoną produkcję tlenku azotu przez nasz organizm, przez co układ naczyń krwionośnych nie ulega zanieczyszczeniom i zachowuje elastyczność. Program doktora Ignarro nie wymaga wprowadzania radykalnych zmian trybu życia. Obejmuje on dietę bogatą w składniki wspomagające produkcję tlenku azotu oraz stosowanie suplementów odżywczych, jak również umiarkowane ćwiczenia fizyczne. Stosowanie się do wskazówek zawartych w Nigdy więcej chorób serca jest pierwszym krokiem do radykalnego usunięcia ataków serca, udarów i chorób układu sercowo-naczyniowego z naszego życia.

Brak komentarzy:

Synergy Club - Dystrybutor Synergy WorldWide Polska © 2018. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zabronione.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.